אלביט תספק משקפות ראיית לילה בהיקף חצי מיליארד דולר לחיל הנחתים האמריקאי

העבודה תחת חוזה ה ID/IQ תבוצע ברואנוק, וירג'יניה, וצפויה להסתיים ב- 2028

אלביט תספק משקפות ראיית לילה בהיקף חצי מיליארד דולר לחיל הנחתים האמריקאי

תמונה: אלביט

אלביט מערכות הודיעה היום כי בהתאם להודעת משרד ההגנה האמריקני, החברה הבת של אלביט מערכות בארה"ב, Elbit Systems of America – Night Vision LLC ("אלביט מערכות אמריקה") זכתה בחוזה מסוג Indefinite Delivery/ Indefinite Quantity (ID/IQ) עם תקרה מירבית של500 מיליון דולר, לאספקה של מערכות משקפות ראיית לילה מחלקתיות (SBNVG). 

העסקה כוללת חלקי חילוף ותיקון; תמיכה לוגיסטית וציוד בדיקה.
 
העבודה תחת חוזה ה ID/IQ תבוצע ברואנוק, וירג'יניה, וצפויה להסתיים ב- 2028. אלביט מערכות אמריקה קיבלה הזמנה ראשונה תחת חוזה ה- ID/IQ בהיקף של כ- 127 מיליון דולר, מייד לאחר הזכיה בחוזה.
 
מערכת משקפות ראיית הלילה המחלקתיות (SBNVG) היא מערכת קלת משקל המורכבת על הקסדה שמספקת ראיית לילה איכותית בתנאים וסביבות שונים, ומשפרת את המודעות והביצועים של הלוחם. למערכת חיי סוללה ארוכים יותר ושפורפרות זרחן לבן להעצמת תמונה בעלות ביצועים גבוהים יותר לשיפור הבהירות ותפיסת העומק.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות: "חוזה ID/IQ זה למשקפות ראיית לילה מחלקתיות מתווסף להזמנות קודמות ומחזק את אלביט מערכות ארה"ב כשותפה מובילה מבחירה של חיל הנחתים האמריקאי. כבוד הוא לנו לספק ציוד טכנולוגי מוכח ומתקדם ביותר לגברים ולנשים של חיל הנחתים האמריקאי, שיספק מודעות מעולה בשדה הקרב."

אולי יעניין אותך גם