קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית

זו הרכישה השניה של החברה בחודש האחרון, לאחר רכישתה של ג'ניוס בחודש יוני

חתימת הסכם הרכישה. צילום: יח״צ, באדיבות SQLink

קבוצת SQLink הודיעה השבוע כי רכשה גם את חברת ZIGIT הישראלית. הרכישה בוצעה בסכום של 8 מיליון ₪ בקירוב. זיגיט, המונה כ-30 עובדים, הוקמה בשנת 2016 והיא מתמחה בתכנון, אפיון, פיתוח וניהול אפליקציות ואתרים גדולים ומורכבים מבוססי Web & Mobile. היא תעתיק את מקום מושבה למשרדי קבוצת SQLink ברמת גן.

זיגיט יצרה את מודל "צוות דיגיטל" אשר מספק ללקוח פתרונות דיגיטליים חכמים תוך לקיחת אחריות מלאה על כל התהליך. בצוות מומחים מוורטיקלים שונים דוגמת: ניתוח מערכות, ארכיטקטורה, טכנולוגיות, איפיון Customer Journey מלא, חוויית משתמש UI/UX, פיתוח Full Stack ובדיקות.

תמיר גורן, יו"ר קבוצת SQLink, אומר: "אנחנו מרחיבים ומתרחבים בהתאם לתוכנית האסטרטגית שהתווינו. מצאנו בזיגיט DNA התואם את הפילוסופיה שלנו כיצד לנהל פעילות מול לקוח, במיוחד בתחום הדיגיטל בו אנו שחקן מוביל. הרכישה תצרף אלינו מומחים מתחומים מגוונים בעולם זה והם יעשירו מאד את ההון האנושי של SQLink".

עמית מלר, מייסד ומנכ"ל זיגיט, אומר: "החיבור עם קבוצת SQLink יאפשר לנו להרחיב באופן משמעותי את מנעד הפתרונות המשלימים בעולמות הדיגיטל, בהם זיגיט מתמחה, ובכך נעניק ללקוחותינו פתרונות מלאים ומקיפים אשר ייצרו ערך עסקי גבוה יותר בתשומות נמוכות יותר".

קבוצת SQLink, אשר בבעלותה עשר חברות בעולמות ההייטק, הוקמה ע"י תמיר גורן המכהן היום כיו"ר. החברה הינה בעלת תשתית נרחבת ופתרונות מתקדמים בעולמות הטכנולוגיה במגוון תחומי התמחות: פיתוח תוכנה, אבטחת מידע, QA ובדיקות אוטומציה, BI/BIG DATA, תשתיות, דיגיטל, יועצים ומומחים טכנולוגים ועוד. הקבוצה מונה כ-2,500 מומחים ויועצים מכל תחומי ה-IT והפיתוח.

img
פרשנות | כוח צבאי משמעותי של נאט״ו יכול להקטין הסתברות למלחמה גרעינית באירופה
דעה | אופציה צבאית ישראלית תוכל לרסן את איראן 
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית