פיתוח ישראלי חדשני יאפשר שירותי 5G בתוך מבנים

פיתוח ישראלי חדשני יאפשר שירותי 5G בתוך מבנים

bigstock

חברת Verizon, אחת מספקיות התקשורת הגדולות בארה"ב שלאחרונה רכשה ציוד תשתיות לפיתוח רשת 5G בעלות של 6.65 מיליארד דולר מסמסונג, תחל להשתמש בטכנולוגית ה-5G גלים מילימטרים שפותחה על ידי מרכז הפיתוח של Corning בישראל. 

Verizon השלימה לאחרונה ניסויי מעבדה עם קורנינג והחלה בניסויי מעבדה עם סמסונג על פתרונות כיסוי למבנים בטכנולוגיית דור 5. השקת אתרי רדיו המבוססים על ספקטרום mmWave תאפשר לחברה לספק גם שירותי רשתות פרטיות עם יכולות MEC (Mobile Edge Compute).

מערכות ה- mmWave 5G של Corning המפותחות במרכז המחקר והפיתוח של החברה בישראל, צפויות להיות מהראשונות בעולם שתוכננו לספק טכנולוגית 5G-NR על פני ספקטרום mmWave ובכך יעניקו פתרון חדשני ומתקדם לפריסת ה-5G של Verizon. 

"אנו שמחים לפתוח שלב נוסף בשיתוף הפעולה הוותיק שלנו עם Verizon, שהביא לאורך השנים כיסוי LTE אמין ללקוחות החברה." ציין מייק בל, מנכ"ל Corning Optical Communications. "פתרון ה-mmWave שלנו נשען על ניסיון של עשרות שנים של Corning בתכנון רשתות כדי לספק כיסויי תוך מבני חסכוני, המאפשר לארגונים להפיק את מלוא היתרונות של המעבר ל-5G.  

"תאי הסלולר בתוך מבנים מביאים לידי ביטוי את היתרונות של mmWave 5G – רוחב פס גבוה, קיבולת רבה, אמינות גבוהה ויכולת שימוש נרחבת למשתמשים רבים בו זמנית, דבר שלא מתאפשר מרשת 5G חיצונית." ציין אדם קופפה, סגן נשיא לפיתוח טכנולוגי ב-Verzion."

אולי יעניין אותך גם

אתיופיה: רכבת מטוסי תובלה אמריקאים על רקע מלחמת האזרחים במדינה 

מטוסי תובלה גדולים 'גלובמסטר' של חיל האוויר האמריקני נחתו בנמל התעופה הבינלאומי של ג'יבוטי בשבועות האחרונים. החשש: הפיכה שלטונית ואולי פינוי אמריקאים