בנט מאיים: "התנהלות של חמאס מקרבת אותנו לפעולה קטלנית"

על רקע המשך ירי הרקטות והפרחת הבלונים, קיים שר הביטחון הערכת מצב באוגדת עזה יחד עם בכירי צה"ל. "לא נודיע מתי ולא נודיע היכן. אף אחד לא יהיה חסין", הזהיר נפתלי בנט

שר הביטחון עם בכירי צה"ל באוגדת עזה. צילום: אריאל חרמוני - משרד הביטחון

אחרי תקופה ארוכה של המשך ירי רקטות והפרחת בלוני תבערה לעבר יישובי הדרום, איים היום (א') שר הביטחון נפתלי בנט כי ישראל מתקרבת למערכה מול חמאס. לאחר שקיים הערכת מצב באוגדת עזה יחד עם הפיקוד הבכיר של צה"ל, אמר בנט: "מדינת ישראל אינה חפצה במלחמה מול חמאס בעזה, אבל יש לנו מחויבות לביטחון תושבי הדרום".

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

"ההתנהלות המופקרת של ראשי חמאס מקרבת אותנו לפעולה קטלנית מולם. אנחנו לא נודיע מתי ולא נודיע היכן. הפעולה תהיה שונה מאוד מקודמותיה, אף אחד לא יהיה חסין.

בפני חמאס עומדת הברירה: לבחור בחיים ובשגשוג כלכלי, או לבחור בטרור ולשלם מחיר כבד מנשוא. מעשיהם יקרבון ומעשיהם ירחיקון", הדגיש בנט.

דבריו של שר הביטחון מגיעים אחרי שאמש זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל. כתוצאה מהשיגור הופעלה התרעה ביישומון ובשטח פתוח בלבד. בתגובה תקפו טנקים של צה"ל שתי עמדות צבאיות של ארגון הטרור חמאס בצפון רצועת עזה.

הכתבות הכי נקראות באתר:

על הפרק: פגישה בין נתניהו לבן סלאמן עד הבחירות

"שת"פ אסטרטגי": תע"א מרחיבה פעילות בהודו

אלביט תספק מערכות למטוסי הדור הבא של דרום קוריאה

חברה מישראל גילתה חולשה באפליקציה פופולרית

"קרב אימתני" על המסלול: F-35 VS McLaren Speedtail

אולי יעניין אותך גם

מערכת "להב אור". צילום: דוברות המשטרה

איום הבלונים מעזה: למה ישראל לא רוכשת מערכת יירוט?

מערכת "להב אור" הוכיחה כי היא מסוגלת ליירט בלוני נפץ. עלות מערכת אחת היא כמיליון דולר וייקחו 4 חודשים לפתח אחת עד הקיץ – תקופה בה האיום גובר. התשובה לשאלה מדוע ישראל לא מצטיידת בה טמונה בפוליטיקה עסקית