תושב ירושלים סחט אישה נשואה וחרדית ברשת

הקורבן נהגה לשלוח לנאשם תמונות אינטימיות שלה, ובתמורה היה הנאשם מעביר לה סכומי כסף שונים. כאשר ביקשה להפסיק, החשוד סחט אותה

bigstock

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מאיר בקרמן, תושב ירושלים בן 42,  בגין עבירות סחיטה באיומים, ניסיון שידול לביצוע מעשה מגונה בבן משפחה, שידול לשימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה, התחזות, קבלת דבר במרמה והטרדה מינית (איסור הפצת תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני).

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד שרית רייך אבניאל מפרקליטות מחוז ירושלים, המתלוננת, אישה חרדית, נהגה לשלוח לנאשם תמונות אינטימיות שלה, ובתמורה היה הנאשם מעביר לה סכומי כסף שונים. בשלב מסוים איים הנאשם על המתלוננת כי אם לא תמשיך לשלוח לו תמונות, הוא יראה את התמונות שכבר שלחה לו, לבעלה באותה עת.

לאחר שביקשה המתלוננת לסיים את הקשר עם הנאשם, הוא הגיע לביתה והציג בפניה טאבלט ובו תיקייה על שמה של המתלוננת, ובתוכה כל התמונות והסרטונים ששלחה לו במהלך השנים, ובכך רמז לה שאם לא תעשה כמבוקשו, הוא יפיץ את התמונות והסרטונים שלה. המתלוננת ביקשה מהנאשם למחוק את התיקייה אולם הוא סרב לכך.

מכתב האישום עולה כי בהזדמנויות רבות השתמש הנאשם בתמונות ששלחה לו המתלוננת, תוך שהוא מתחזה לנשים, והעבירן למתלוננים אחרים עימם קיים קשרים, ללא ידיעתה והסכמתה של המתלוננת.

הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

אולי יעניין אותך גם