חברת הפינטק CoinMama מרחיבה את פעילותה לאירלנד

שגיא בקשי, מנכ"ל CoinMama: "התרחבות פעילות החברה לאירלנד מהווה צעד אסטרטגי כחלק בלתי נפרד מהתפתחות החברה"

קרדיט צילום: CoinMama

חברת הפינטק מרמת-גן CoinMama אשר מציעה דרך פשוטה וידידותית לרכוש ולמכור ביטקוין באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או שירות התשלומים מבית אפל (Apple pay) מודיעה על הרחבת פעילותה לאירלנד. 

בחירת החברה באירלנד כיעד להרחבת פעילותה אינה מקרית: בשנים האחרונות הפכה אירלנד למוקד בולט של פעילות בתחום הפינטק אשר מושך אליו את חברות הטכנולוגיה המובילות במשק. נוספת לכך ההבנה הממסדית במדינה כי המטבע הדיגיטלי מסמן התחלה של טרנד עולמי ובהתאם לכך מתנהלת הרגולציה בתחום.

כמו כן חברות הפינטק במדינה נהנות מתשתית בנקים מפותחת ומבהירות בכל הנוגע לתכניות חקיקה עתידיות, כמו הדירקטיבה החמישית בנושא איסור הלבנת הון אשר תכנס לתוקף בחודשים הקרובים - מה שיוצר ודאות לגבי דרכי פעולה אפשריות. 

שגיא בקשי, מנכ"ל CoinMama: "התרחבות פעילות החברה לאירלנד מהווה צעד אסטרטגי כחלק בלתי נפרד מהתפתחות החברה. בדומה לעתיד הכסף כקוד פתוח ללא גבולות - החברה תמשיך לפתוח סניפים במקומות נוספים בעולם כדי להנגיש ביטקוין למיליארדי המשתמשים הצפויים להתווסף לתחום בשנים הקרובות."

תשתית תעשיות ההייטק שנבנתה בשני העשורים האחרונים במדינה ממצבת אותה כמדינה מודרנית, מפותחת ומשגשגת כלכלית. שיעור מס החברות אשר קיים באירלנד לעסק פעיל הוא 12.5% ועבור חברות טכנולוגיה קיים זיכוי מס למחקר ופיתוח. מדיניות מס מקלה זו מוסיפה לאטרקטיביות שבמעבר לאזור ההייטק של דבלין. 

אולי יעניין אותך גם

אחד המסתננים שנתפס

צילום: דובר צה״ל 

דעה | מסתננים מלבנון טיילו בישראל כמעט יום שלם - מתי הם ישמשו לביצוע פיגועים? 

שני מסתתנים חדרו מלבנון ושהו בישראל כמעט יממה בלי שהצבא ידע איפה הם. בפעם הבאה זה יכול להסתיים באירוע טרור או ריגול. נראה כי חיזבאללה מצא דרך לגיטימית לבחון את הנקודות המתות של צה״ל בגבול