למכירה: מסוקו של הנשיא טראמפ

מסוק הסיקורסקי ששירת את הנשיא יצא משירות הבית הלבן. פנים המסוק, משנת 1989, מפואר במיוחד ומשופע בקישוטי זהב, על פי טעמו של הנוסע

טראמפ בוחן מודלים של מסוקי סיקורסקי, 2017. צילום: REUTERS/Carlos Barria

למכירה לכל המרבה במחיר: מסוקו של נשיא ארה"ב. מסוק סיקורסקי S-76B ששירת את נשיא ארה"ב יצא משירות הבית הלבן ומוצע  למכירה בטרנטון, ניו ג'רזי. המסוק הוא משנת 1989 ומחיר כלי טיס משנתון זה הוא פחות ממיליון דולר – אבל זה לא המחיר כשמדובר  במסוקו של נשיא ארה"ב.

שמו של הנשיא כבר נמחק מזנב המסוק, אך עדיין נשמרים צבעי טראמפ: שחור, לבן ואדום. המסוק יצא ממפעלי סיקורסקי (כיום לוקהיד מרטין) בשנת 1989 וצבר 6,260 שעות טיסה. פנים המסוק מפואר במיוחד וכשהטיס את הנשיא, צויד במערכות ניווט, תקשורת ואלקטרוניקה מיוחדות.

איך נראה פנים מסוקו של הנשיא ה-45 חובב הזהב? על פי אתר The Drive, יש בו ששה מושבי עור, שתי כורסאות, חגורות בטיחות עשויות זהב, לוחות עץ מהגוני אפריקני, ארון משקאות, והרבה קישוטי זהב, על פי טעמו של הנוסע.

אולי יעניין אותך גם

הקרב על נשיאות איראן: אחמדיניג׳אד מלכלך על המודיעין האיראני

מדוע אחמדיניג'אד מלכלך על המודיעין האיראני? ובכן, כי חסמו את דרכו להבחר פעם נוספת כנשיא איראן. ד״ר רז צימט, מומחה לפוליטיקה איראנית: ״אחמדיניג'אד פותח את הפה על המשטר מאז 2013. מהימנות דבריו מוטלת בספק״