עסקת מל"טים למטאור אירוספייס

החברה מכרה ללקוח שלא צוין מערכת הכוללת שלושה מל"טים, תחנת קרקע ותמיכה לוגיסטית

באדיבות מטאור אירוספייס

מטאור אירוספייס העבירה לאחרונה את מערכת המל"ט Impact-700 ללקוח שלא צוין. המערכת כוללת שלושה מל"טים, מערכת בקרת קרקע (GCS), ציוד קרקע ותמיכה לוגיסטית.

Impact-700 הוא מל"ט מסוג MALE, עם משקל המראה מקסימלי של 730 ק"ג, מעל 100 ק"ג קיבולת מטען, תקרת גובה תפעולית של 18,000 רגל וסיבולת של מעל 20 שעות. מהימנות המערכת משופרת עוד יותר באמצעות פונקציית ההמראה והנחיתה האוטומטית. המל"ט נשלט על ידי תחנת בקרה קרקעית (GCS) באמצעות קישור נתונים מאובטח בטווח מירבי עד 200 ק"מ.

המל"ט יכול לבצע משימות שונות, כולל סיורים לטווח ארוך, מעקב, איסוף מודיעין ורכישת מטרות. מטאור אירוספייס מפתחת ומייצרת מערכות הגנה בלתי מאוישות מתקדמות, כולל מערכות המל"ט Impact-700 ו- Impact-1400, הספינה הבלתי מאוישת ORCA, כלי הרכב הקרקע הבלתי מאויש RAMBOW, וכמה מערכות טילים מדויקות לטווח ארוך. 

יצחק ניסן, מנכ"ל מטאור וחלל, אמר: "המסירה המוצלחת הזו של מערכת המל"טים שלנו Impact-700 היא הישג בולט נוסף, שממצב את החברה כספקית אמינה של פתרונות הגנה."

לצפייה בסרטון אודות המל"ט

אולי יעניין אותך גם

אחד המסתננים שנתפס

צילום: דובר צה״ל 

דעה | מסתננים מלבנון טיילו בישראל כמעט יום שלם - מתי הם ישמשו לביצוע פיגועים? 

שני מסתתנים חדרו מלבנון ושהו בישראל כמעט יממה בלי שהצבא ידע איפה הם. בפעם הבאה זה יכול להסתיים באירוע טרור או ריגול. נראה כי חיזבאללה מצא דרך לגיטימית לבחון את הנקודות המתות של צה״ל בגבול