דרוש: מנכ"ל רשות החדשנות

"ההייטק הישראלי אחראי כיום ל 43% מהיצוא התעשייתי של מדינת ישראל ול- 15% מהתל"ג", מסביר ד״ר עמי אפלבום, ראש הרשות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה

bigstock

ועדת איתור אשר מונתה על ידי מועצת הרשות לחדשנות מתכבדת לפרסם את המכרז הרשמי לתפקיד מנכ"ל רשות החדשנות. רשות החדשנות, הגוף האמון על סיוע, עידוד וקידום מחקר ופיתוח החדשנות הטכנולוגית בתעשייה הישראלית על שלל תחומיה, מפרסמת את המכרז לאיתור מועמדים לתפקיד המנהל הכללי של הרשות, שיחליף את מנכ"ל רשות החדשנות היוצא, אהרון אהרון, שהודיע לאחרונה על פרישתו. 

הרשות מזמינה את כל המועמדים שעומדים בתנאי הסף המפורטים מטה להגיש את מועמדותם לתפקיד, עד לתאריך 10 בחודש נובמבר, 2020 בשעה 11:00.  ועדת האיתור רשאית לפנות גם למועמדים/ות נוספים /ות שלא יפנו מיוזמתם/ן לוועדה.

ד״ר עמי אפלבום, ראש הרשות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה: " עם פרישתו של מנכ"ל רשות החדשנות היוצא, אהרון אהרון, שעסק בהקמת רשות החדשנות עם הפיכתה לגוף סטטוטורי בשנת 2017 והוביל אותה להישגים משמעותיים במהלך שלש שנות כהונתו, מועצת רשות החדשנות פותחת בתהליך לגיוס מנכ"ל שיוביל את הרשות לחדשנות ואת המשק הישראלי לגבהים חדשים.

"אני רוצה להודות לאהרון על תרומתו לביסוס תעשיית עתירת הידע והטכנולוגיה בישראל ולאחל לו הצלחה בהמשך דרכו. הרשות לחדשנות הפכה בשנים האחרונות לגורם משמעותי וחשוב בכלכלה הישראלית. ההייטק הישראלי אחראי כיום ל 43% מהיצוא התעשייתי של מדינת ישראל ול- 15% מהתל"ג. ההון האנושי בו התברכה מדינת ישראל מהווה את משאב הטבע החשוב ביותר שלנו. מועצת רשות החדשנות שמה לעצמה כמטרה לאתר מנכ"ל שיוביל בהצלחה את פעילותה הענפה של הרשות בקידום המחקר והפיתוח של החדשנות הטכנולוגית בתעשייה הישראלית וימשיך בביסוס מעמדה הבינלאומי כמובילת חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת".

 

 

אולי יעניין אותך גם

קרדיט: טל ענבר - wikipedia

אבי הר אבן הלך לעולמו 

הר אבן נפטר מהפציעות בעקבות שריפת מלון ״האפנדי״ בעכו. הר אבן חתום על מגוון הישגים ביטחוניים ישראלים שחלקם חוסה תחת צנזורה