קבוצת לוצאטו ערכה מפגש עם שותף באיחוד האמירויות

"המפגש הווירטואלי עם האמירתים הוא אירוע ראשון בסדרה של שיתופי פעולה עם האמירויות, שמתכננת הקבוצה בתקופה הקרובה", אמרה עו"ד תמר לוצאטו בן יעקב

עו"ד תמר לוצאטו בן יעקב. צילום: יורם רשף

קבוצת לוצאטו ערכה אתמול (יום א') ללקוחותיה את המפגש הווירטואלי הראשון בישראל עם שותף באיחוד האמירויות, משרד ABOU NAJA Intellectual Property. למשרד האמירתי, הפועל בדובאי מאז 1971, סניפים בכל רחבי המזרח התיכון, טורקיה וצפון אפריקה, והוא עוסק בכל תחומי הקניין הרוחני, לצד שירותים שונים בתחומי המשפט המסחרי ושירותים עסקיים נוספים. את המפגש ניהל ד"ר כפיר לוצאטו, נשיא קבוצת לוצאטו.

במפגש, שעסק בשאלות ותשובות סביב ההזדמנויות העסקיות באיחוד האמירויות בעקבות הסכם הנורמליזציה עם מדינת המפרץ ובאקלים העסקי הנהוג בה -- נטלו חלק כ-50 יזמים, אנשי עסקים ויצואנים ישראלים מלקוחות קבוצת לוצאטו. במסגרת המפגש עלו נושאים כמו פתיחת עסקים באיחוד האמירויות, השקעות אפשרויות של תאגידים אמירתיים במיזמים ישראלים ותחומים עסקיים בהם קיים באמירויות פוטנציאל עסקי לחברות ישראליות. בהקשר זה, הנציגים האמירתיים הצביעו במיוחד על פודטק, אנרגיה מתחדשת וטכנולוגיות בנייה מתקדמות. 

בתחום שירותי התוכנה טענו נציגי הפירמה האמירתית, כי יש עודף עצום של חברות זרות המציעות את שירותיהן וכי חדירה לשוק האמירתי בתחום זה מחייבת פניה לנישות ספציפיות ומצריכה בידול חזק. לדברי עו"ד תמר לוצאטו בן יעקב, מנהלת מחלקת פיתוח העסקי ושיווק בקבוצת לוצאטו, המפגש הווירטואלי עם האמירתים הוא אירוע ראשון בסדרה של שיתופי פעולה עם האמירויות, שמתכננת הקבוצה בתקופה הקרובה, ואשר מטרתם היא חשיפה של הפוטנציאל הכלכלי והתרבות העסקית באיחוד האמירויות הערביות ליזמים ואנשי עסקים ישראלים.

אולי יעניין אותך גם