מתקפת סייבר נגד חברה ביטחונית בסינגפור

חברת ST Engineering הודיעה בהצהרה כי הפריצה הוגבלה ל- VT San Antonio Aerospace והתחייבה להגיב לאירוע "בשקיפות ובפרואקטיביות"

Vincent Chong is President & CEO of ST Engineering. www.stengg.com

החברה הביטחונית הגדולה ביותר בסינגפור, ST Engineering, הודיעה כי רשת ה-IT שלה בסינגפור לא נפגעה בעקבות מתקפת סייבר על חברת הבת בארצות הברית. מתקפת הכופר על חברת הבת, VT San Antonio Aerospace, הובילה לדליפת נתונים, כולל פרטי חוזים עם ממשלות שונות כדוגמת פרו וארגנטינה וסוכנויות כגון נאס״א ואמריקן איירליינס. על פי ההערכה, נגנבו כ-1.5 טרה-בייט של נתונים.

חברת ST Engineering הודיעה בהצהרה כי הפריצה הוגבלה ל- VT San Antonio Aerospace והתחייבה להגיב לאירוע "בשקיפות ובפרואקטיביות". זה כולל פריסת כלים מתקדמים כדי לתקן את הפריצה ולשחזור המערכות המושפעות. ST Engineering נוקטת בצעדים נוספים לחיזוק הארכיטקטורה הכוללת של אבטחת הסייבר. החברה בארה"ב החלה להודיע ללקוחות שעשויים להיות מושפעים״.

קבוצת האקרים המכונה Maze ככל הנראה עומדת מאחורי הפריצה. הקבוצה העלתה כ-50 מגה-בייט של נתונים שהודלפו ברשת האפלה ובפורומים ציבוריים, כך על פי חברת אבטחת הסייבר Cyfirma ביום שבת.

 

אולי יעניין אותך גם

טקס חתימת הסכם שיתוף הפעולה (ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה סמנכ"ל התעשייה האווירית ומנכ"ל אלתא, יואב תורג'מן) קרדיט צילום: התעשייה האווירית

סורוקה מרכז רפואי אוניברסיטאי והתעשייה האווירית מקימות מרכז חדשנות לפיתוח טכנולוגיות רפואיות

במסגרת שיתוף הפעולה טכנולוגיות מהתחום הביטחוני יוסבו לתחום הרפואי