חברת Rockwell Automation רכשה את חברת אבנת הישראלית

רכישת אבנת תאפשר לרוקוול אוטומציה לספק סל שירותי סייבר עשיר יותר ללקוחות בתחום האנרגיה והתשתיות הקריטיות. היקף העסקה מוערך בעשרות מליוני ש"ח

facebook.com/ROKAutomation

חברת Rockwell Automation רכשה את חברת אבנת הישראלית במטרה לחזק את סל השירותים של החברה לתחום תשתיות קריטיות. חברת אבנת מוכרת שירותי סייבר בישראל כבר עשרות שנים, אולם באחרונה נכנסה החברה לתחום האנרגיה בעשרות פרויקטים מסביב לעולם. היקף הרכישה מוערך בעשרות מליוני ש"ח. 

יגאל כהן, מנכ"ל אבנת, אמר כי "אנו שמחים להצטרף לרוקוול אוטומציה במטרה להרחיב את הצעת סל שירותי הסייבר של החברה. אנו ממשיכים לשרת את לקוחותינו הקיימים תוך הרחבת קהל הלקוחות." 

רוקוול אוטומציה נחשבת לאחד מיצרני מוצרי הקצה הגדולים לעולם מערכות סקאדה בתשתיות קריטיות לצד חברות כמו Siemens, STMicroelectronics, Texas Instruments, Robert Bosch ואחרות. כל החברות הללו מתמודדות עם הצורך לספק הגנה בסייבר למוצרים שלהם שבמקור לא תוכננו לספק זאת.

על פי נתוני סגן נשיא בכיר ברוקוול אוטומציה, פרנק קולושביץ', הרכישה תעזור לחברה להשיג "צמיחה דו ספרתית בפתרונות מידע ושירותים מחוברים. השילוב של אבנת הכולל אספקת שירותים, הדרכה, מחקר ושירותים מנוהלים יאפשר לנו לספק פתרונות למערך לקוחות גדול ברחבי העולם", אמר קולושביץ'. 

אולי יעניין אותך גם

אילוסטרציה. צילום: משטרת ישראל

פרשת הפדופיליה ברשת נגד בנו ריינהורן הסתיימה ב14 שנות מאסר בפועל

ריינהורן הודה בכתב-אישום מתוקן שכלל 30 אישומים, מתוכם 8 אישומים של אינוס וירטואלי או מעשה סדום וירטואלי בנסיבות אינוס, והשאר – עבירות של מעשים מגונים מקוונים, יצירת פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, החזקת חומרי תועבה, וכן גניבת זהות