אירונאוטיקס הציגה את הכטמ"מים שלה בתערוכה בוושינגטון

אירונאוטיקס מציגה, בשיתוף החברה האמריקנית CHASSIS PLANS את הכלים המתקדמים שלה, וביניהם: אורביטר 4, אורביטר 3 ופגסוס 120

אורביטר 4

שנה אחרי רכישת החברה האמריקנית CHASSIS PLANS, מציגה חברת אירונאוטיקס את מוצריה המתקדמים - הכטמ"מים ORBITER 4, ORBITER 3 ו-PEGASUS 120. החברה האמריקנית מפתחת ומייצרת תחנות עבודה לכלים בלתי מאוישים וציוד מחשבים ליישומים צבאיים ותעשייתיים. בין לקוחותיה חברות כמו בואינג, לוקהיד מרטין וג'נרל דיינמיקס.

אתכם בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

שתי החברות יופיעו במשותף בתערוכת AUSA בוושינגטון ויציגו את שלושת הכטמ"מים המובילים: אורביטר 4 הוא כטמ"מ רב-משימתי הנושא שני מטע"דים, לפי רצון הלקוח. הוא יכול לשאת מכ"ם סיור ימי, חיישן ליירוט שידורים סלולריים, תקשורת לוויינים ומטע"ד אלקטרו-אופטי מתקדם תוצרת קונטרופ. אורביטר 4 מתאים לפעילות יבשתית וימית. שהייה באוויר עד 24 שעות ורום טיסה מרבי של 18 אלף רגל.

אורביטר 3 הוא כטמ"מ המיועד למשימות צבאיות והגנת המולדת HLS. יש לו טווח מבצעי של עד 100 ק"מ ושש שעות שהייה באוויר. המערכת היא אוטונומית, היא כוללת מטע"ד אלקטרו-אופטי ואינפרה-אדום מיוצב. המוצר נמכר עד כה לעשרות לקוחות בעולם.

פגסוס 120 הוא כטמ"מ טקטי רב-משימתי, מטע"ד במשקל 75 ק"ג. הוא מיועד בעיקר למשימות הגנה ושמירת ביטחון. הוא בעל יכולת המראה ונחיתה אנכית VTOL, ומתאים גם למשימות אזרחיות, למשימות מיוחדות ולסיוע לכוחות מיוחדים.

אולי יעניין אותך גם

הטלפונים החדשים של זום. קרדיט צילום: באדיבות החברה

זום משיקה שירותי טלפוניה בישראל

שירות ה-Zoom Phone, שכבר מוצע בעשרות מדינות, מאפשר ללקוחות להשתמש באפליקציה אחת מאוחדת לצורך שיחות טלפון, פגישות וידיאו וצ׳אט