חברת סימנטק צפויה לצמצם כוח אדם במכירות - גם בארץ

מאת LPS.1 Template:Author=Debi A ~n~ Jesse - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25546574

חברת סימנטק הודיעה על צמצום כוח האדם בכל העולם, מהלך שיגע גם בישראל. עובדי החברה בארץ צפויים לקבל הודעה מי הולך ומי נשאר עד סוף חודש זה. המהלך הוא חלק מרכישת הפעילות העסקית של סימנטק על ידי ברודקום. הרוכשת מעוניינת להתמקד בפלח הלקוחות העשיר - קרי, כאלפיים לקוחות גדולים מסביב לעולם. עבור לקוחות יותר קטנים, החברה תשקיע בפיתוח תשתית מפיצים מקומיים בכל מדינה על חשבון אנשי מכירות. כך לפי הערכות שהגיעו לישראל דיפנס. 

כמו גם, נזכיר כי ברודקום רכשה את CA בשנת 2018 , כך שהגיוני שהחברה תרצה לאחד את המטות של שתי החברות בארץ תחת מיקום מרכזי וצוות מכירות אחד. מהלך שיגרור איחוד משרדים וצמצום מצבת אנשי מכירות. 

דיווחים נוספים גורסים כי סימנטק במו"מ למכירת החלק הפרטי של החברה לקרנות פרטיות בהיקף של כ16 מיליארדי דולרים. מהלך זה, אם יקרה, צפוי להשפיע פחות על הפעילות בארץ שעוסקת בלקוחות עסקיים. 

פניתי לדוברות סימנטק ישראל - אם תנתן תגובה היא תפורסם כאן.  

אולי יעניין אותך גם

קסדת ה- JHMCS II. צילום: אלביט מערכות

קסדת JHMCS II של אלביט נבחנת במטוסי F16-V

מדובר באבן דרך חשובה בדרך לקבלת אישור לטיסות של חיל האוויר האמריקני. הקסדה הטכנולוגית והחדשנית כוללת סנסור אופטי, שנתות מבט-על, חיישנים מתקדמים, מודול תצוגת יום ולילה ועוד