ויזה מכריזה על שיתופי פעולה עם חברות פינטק ישראליות

קרדיט: יח"צ VISA

 

Visa Innovation Studio בתל אביב, חושפת שתופי פעולה חדשים עם תעשיית הפייטק הישראלית בדגש על פתרונות מתקדמים לענף הקמעונאות ותשלומים בין עסקים (B2B). 

שחר פרידמן, מנהל מרכז החדשנות ב-Visa בישראל אמר:  “מרכז החדשנות שלנו בתל אביב מתמקד בהשקעות ויצירת שיתופי פעולה עסקיים עם חברות פינטק ופייטק ישראליות שפתרון תשלום מהווה חלק משמעותי מהצעת הערך שלהן. Visa  משתפת פעולה עם חברות אלו על מנת לעזור להן לצמוח ולשגשג באמצעות היכולות הטכנולוגיות, המהירות וגודלה של רשת סליקת התשלומים המתקדמת של ויזה."

אלה הן החברות שהצטרפו לאחרונה:

ChargeAfter - פלטפורמה טכנולוגית גלובלית המאפשרת ללקוחות של בתי עסק מימון מיידי, זול וממספר רב של מלווים בעת הרכישה. בין לקוחותיה נמנים מותגי ה-E-commerce המובילים בעולם המשרתים מאות מיליוני לקוחות בשנה.

Mesh Payments - פיתחה פתרון חדשני לתשלומים בינלאומיים בין עסקים (B2B ) על ידי שתוף פעולה עם חברות סליקת כרטיסי אשראי ונותני שרותי תשלום בכל העולם כבסיס ליצירת רשת של בתי עסק קטנים ובינוניים המשלמים ומקבלים תשלומים.

Zooz - חברה שמספקת פתרונות תשלום אונליין למעל 300,000 קימונעים ב-18 מדינות. פתרונות החברה מתמקדים ביצירת שיטות תשלום נוחות ומהירות עבור בתי עסק וצרכנים. לחברה מרכזי פעילות במרכז ומזרח ארופה, אסיה , דרום אמריקה, המזרח התיכון ואפריקה

בנוסף הכריזה Visa על שתוף פעולה והשקעה בחברת Behalf הישראלית שנותנת פתרונות מימון לעסקים קטנים.

פעילותה של Visa בישראל מצטרפת לרשת מרכזי החדשנות של Visa הפועלים במוקדי טכנולוגיה ברחבי העולם, כולל ברלין, דובאי, לונדון, סן פרנסיסקו, סן פאולו, סינגפור, שטוקהולם וורשה.