דיווח סורי: ישראל תקפה בדמשק

על פי ערוץ טלוויזיה סורי ישראל תקפה אמש בשדה התעופה הצבאי אַל-מַזָה ממערב לדמשק. עם זאת על פי דיווחים אחרים מדובר בפיגוע תופת שביצעו המורדים

ערוץ טלויזיה בסוריה טוען כי ישראל תקפה אמש בשדה התעופה הצבאי אַל-מַזָה ממערב לדמשק, וגרמה שם לפיצוץ עז. עם זאת, דיווחים אחרים מדברים בכלל על פיגוע תופת שביצעו המורדים.

על פי הדיווח בערוץ המזוהה עם האופוזיציה, "סוריה מובּאשֵר", ישראל תקפה כלי נשק מתקדמים ומערכות מכ"ם שהובאו למקום בזמן האחרון. כאשר כתבת של הערוץ סיפרה לרשת אל-ערביה כי על פי דיווחים של עדי ראיה, הפיצוץ היה גדול-מימדים, וכי למשטר או למורדים בסוריה אין אמצעים לעשות פיצוצים כאלה.

אולם על פי דיווחים שונים הפיצוץ שארע בחניון בשדה התעופה נגרם כתוצאה ממכונית תופת וגרם לאבידות רבות בנפש. כאמור, ערוץ הטלויזיה של האופוזיציה הסורית טוען שמדובר בתקיפה אווירית.

בצה"ל מסרבים להתייחס לדברים.

You might be interested also

A rendering of Dynetics' Enduring Shield solution for the U.S. Army's Indirect Fires Protection Capability program. While a physical system exists, photographs are not approved for public release. (Courtesy of Dynetics)

Rafael and Raytheon in US missile interception competition with Dynetics

Rafael's competitor Dynetics demonstrated its Enduring Shield launcher, while Rafael and Raytheon demonstrated Iron Dome