הגנה כוללת מפני איומי סייבר

הביתן של תע"א בכנס התקשוב: מגוון יכולות הגנה ומודיעין בתחום הסייבר, שכוללות בין היתר מרכז ניהול כולל של אירועי סייבר ומערכת שמספקת התראה מוקדמת, כמו גם את מערכת התקשורת הטקטית TAC4G

התעשייה האווירית תציג בכנס התקשוב את היכולות שלה בתחום הסייבר הן בהגנה והן במודיעין, ברמה שעדיין לא הוצגה עד היום בתערוכה או בכנס. ההצגה הזו תכלול גם הרצאה בנושא אתגרי הסייבר בתעשייה הביטחונית מפי דורון רותם, ראש מנהלת שו"ב בתע"א, וכן תצוגה בזמן אמת של חלק מהאמצעים והיכולות בביתן של החברה בתצוגה.

בין היתר, בכנס תוצג חליפת הגנה כוללת מפני איומי סייבר "TAME" של תע"א שכוללת גם מערכת שמספקת התראה מוקדמת מפני מתקפות מתוחכמות, כלים לחקירה, לתגובה ולהתאוששות לאחר מתקפת סייבר ומרכז ניהול כולל של אירועי סייבר. כמו גם מאמן סייבר, שמאפשר לתרגל אנשי מענה והגנה בתחום מתקפות הסייבר על ידי סימולציות של מתקפות יזומות, אשר יודגם בביתן החברה. כמו כן, התעשייה האווירית תציג גם את רשת התקשורת הטקטית המאובטחת TAC4G.

לרישום לכנס לחץ כאן

You might be interested also

Screenshot from the conference. Clockwise from R to L: moderator Audrey Plonk, Head of the Digital Economy Policy Division of the OECD; Mathias Cormann, OECD Secretary General; Yigal Unna, Director General of the Israel National Cyber Directorate; and Haim Assaraf, Israel's ambassador to the OECD.     

Israel hosts OECD's annual cyber conference for first time 

The three-day online conference whose theme is "Local challenges, global solutions" started today. The secretary general of the organization said the vulnerability most exploited by cyberattackers is lack of cooperation