עסקה אירופאית לעשות אשקלון

החברה חתמה על חוזה לייצור מערכות הנעה לרק"מ עם חברה אירופאית

עשות אשקלון, חברת הבת של התעשייה הצבאית (תעש), דיווחה לבורסה על עיסקה עם חברה אירופאית בהיקף כספי של כ- 12 מיליון יורו שתימשך 6 שנים. לעיסקה אופציה בהיקף נוסף של כ- 7 מיליוני יורו.

מדובר בעיסקה לייצור מערכות הנעה לרק"מ הנמצאת בליבת העסקים של החברה. יצוין כי הדו"חות הכספיים של עשות אשקלון שפורסמו לסיכום השנה, מצביעים על שיפור ניכר בתוצאות העסקיות של החברה בכל הפרמטרים.

עשות ממוקמת באשקלון, מעסיקה כ- 400 עובדים ומתמחה במערכות הנעה לרכב קרבי משוריין, לתעופה ובמוצרי טונגסטן (מתכת כבדה). כמחצית ממכירות החברה מיוצאות ליצרנים מובילים בתחום התעופה והרכב הכבד. החברה סיימה את שנת 2011 עם צבר הזמנות של כ- 700 מיליוני שקלים. ביצוע ההזמנות מתפרס על מספר שנים מאפשר לתכנן את הגידול בפעילות בצורה מיטבית.

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies