ממתינים להחלטה

בתעשייה האווירית יצטרכו לבחור מחליף למנכ"ל היוצא יצחק ניסן, מבין שמות המועמדים שהוגשו לאחרונה במסגרת מכרז

מועצת המנהלים של התעשייה האווירית תדון בשבועות הקרובים במועמד לתפקיד מנכ"ל החברה, שאמור להחליף את המנכ"ל הנוכחי יצחק ניסן שהודיעו על פרישתו לקראת סוף השנה. אחרי פרסום המכרז קיבלה ועדת האיתור של מועצת המנהלים "מספר משמעותי" של מועמדויות.

מקור במערכת הביטחון אמר כי בתפקידים בכירים כאלה בחברות ממשלתיות מי שקובע בסופו של דבר הם ראש הממשלה ושר הביטחון. בעבר הוזכרו כמה שמות של אלופים בצה"ל שמסיימים בקרוב את שרותם כמועמדים לתפקיד.

נראה כי ברור גם להם וגם לראש הממשלה וגם לשר הביטחון כי למי שימונה לתפקיד לא תהיה "תקופת חסד" וכי הוא יצטרך להתחיל מיד לנהל את התעשייה הבטחונית הגדולה בישראל. גם דב בהרב יו"ר מועצת המנהלים לא בא מרקע של תעשיה ביטחונית ולכן לדעת המקור הצורך הפעם הוא במנכ"ל עם רקע מתאים.

נודע כי היו מגעים עם כמה מועמדים, בעלי תפקידים בכירים בתעשיות פרטיות גדולות שלחלקם ניסיון עבר בתעשיה הביטחונית אבל נראה שאיש מהם לא ממהר לקבל את התפקיד.

You might be interested also

BIGSTOCK/Copyright: AndreyPopov

The true cost of ransomware attacks

A survey conducted by Cybereason finds that 50% of companies experienced a ransomware attack during the last year, 46% of organizations that paid the ransom did not get all of their data back, and 80% of organizations that decided to pay experienced another attack