תע"א: גידול במכירות ברבעון ה-3

החברה דיווחה של מכירות בסך של 817 מיליון דולרים, עלייה של 18% מהתקופה המקבילה אשתקד

מנכ"ל תע"א, יצחק ניסן (צילום: תע"א)

התעשייה האווירית דיווחה על התוצאות העסקיות שלה לרבעון השלישי של שנת 2011. על פי הנתונים מכירות התע"א ברבעון גדול ב-18% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. מדובר על סכום של 817 מיליון דולרים, לעומת 690 מיליון ברבעון המקביל ב-2010. עם זאת חלה ירידה חדה ברווח הנקי של החברה ברבעון.

ב-2011 החברה דיווחה על רווח נקי של 3 מיליון דולרים, בהשוואה ל-25 מיליון דולרים בתקופה המקבילה ב-2010. הוצאות המימון של החברה הסתכמו ב-45 מיליון דולר לעומת הכנסות מימון של 13 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. 

על מחקר ופיתוח הוציאה החברה ברבעון השלישי של 2011, 35 מיליון דולר, לעומת 28 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

מנכ"ל התעשייה האווירית, יצחק ניסן אמר כי "ברבעון זה נמשך הגידול ברמת המכירות בחברה. למרות ההאטה בכלכלה העולמית צבר ההזמנות של החברה עומד על 9 מיליארד דולר המאפשר לחברה להתמודד עם תקופה של ירידה בביקושים". 

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies