חברת אירודרום מדווחת על השלמת עסקה נוספת עם לקוח ביטחוני

החברה תספק ללקוח הביטחוני שירותים שונים בתחום כלי הטיס הבלתי מאוישים בהיקף מצטבר מינימאלי של 7 מיליון ש״ח

אילוסטרציה. צילום: דובר צה״ל

חברת אירודרום מדווחת על השלמת עסקה נוספת עם לקוח ביטחוני, בעל אופי של שיתוף פעולה אסטרטגי מתמשך. במסגרת ההסכם נקבע, כי החברה תספק ללקוח הביטחוני ב-5 השנים הקרובות שירותים שונים בתחום כלי הטיס הבלתי מאוישים וזאת בהיקף מצטבר מינימאלי של 7 מיליון ש״ח.

ללקוח ניתנה האפשרות להאריך לתקופה של שנה נוספת בתנאים שנקבעו בהסכם. כמו כן, יצוין כי במסגרת ההסכם נקבע בין היתר היקף שירותים שנתי מינימאלי אותו תספק החברה ללקוח הביטחוני , וכן שההזמנה שהתקבלה כוללת יתרת הזמנה קיימת מהלקוח אשר טרם בוצעו נכון למועד חתימה ההסכם (של כ- 1 מיליון ₪).

עוד ציינה החברה כי במסגרת ההסכם העניק הלקוח הביטחוני בלעדיות במתן שירותים, כפי שהוגדרו בהסכם, הן ביחס לפעילויות של הלקוח בישראל והן ביחס לפעילויות של הלקוח בחו"ל, וזאת לכל אורך תקופת ההסכם.

להערכת החברה, היקף השירותים אותו תספק החברה בפועל ללקוח בתקופת ההסכם, עשוי להיות בהיקף גדול יותר, אולי אף באופן משמעותי, מההיקף המינימאלי שנקבע כאמור לעיל, וזאת בין היתר כתלות בהיקף הפרויקטים שיהיו בישראל ובעולם, בתקופת ההסכם.

אולי יעניין אותך גם

ראש צוות אנליטיקה ב- Team Nautilus. צילום: יח״צ אקווה סקיוריטי

אקווה סקיוריטי: כ-90% מהחברות חשופות לפגיעה בשל פרצות אבטחה הנובעות מהגדרות שגויות בענן

צוות מחקר הסייבר של החברה חושף כי לרוב הארגונים לוקח זמן רב מידי לתקן שגיאות קונפיגורציה בסביבת הענן. בארגונים גדולים, עומד הזמן הממוצע על 88 יום