עמיסל מציגה: טכנולוגיה חדשנית לשוק הכלים הבלתי מאוישים

הטכנולוגיה מאפשרת לעמיסל לייצר סוללות במשקל נמוך בעלות קיבולת גבוהה יותר ממה שהיה מוכר עד כה

עמיסל מציגה: טכנולוגיה חדשנית לשוק הכלים הבלתי מאוישים

אילוסטרציה: Bigstock

עמיסל-עמית תעשיות בע"מ, יצרנית ישראלית של סוללות ומטענים, הציגה את קו הייצור החדש שלה עבור תאי ליתיום פולימר מסדרת H320 - , תאים בעלי צפיפות אנרגיה של 320wh/kg .

הטכנולוגיה מאפשרת לעמיסל לייצר סוללות במשקל נמוך בעלות קיבולת גבוהה יותר ממה שהיה מוכר עד כה, תחת המשקל הנמוך המוצע. לאחרונה, השתמשה החברה בתאים אלה להרכבת מצברים ששימשו את הצרכנים הגדולים ביותר בתחום המזל"טים והכלים הבלתי מאוישים, הן בשוק הישראלי והן בשוק האמריקני.

לדברי סמנכ"לית השיווק והמכירות של החברה, מיטל מור, "מדובר בטכנולוגיית פורצת דרך שמשפיעה ישירות על משך זמן העבודה של הרחפנים בפרט והמערכות הבלתי מאוישות בכלל. לפני מספר שנים כמות האנרגיה בנפח מסוים הייתה עובדה מוגמרת, וכיום עמיסל היא היחידה בעולם שמצאה את הדרך להישאר בנפח ובמשקל המוכרים, ובכל זאת להגדיל את כמות האנרגיה שבהן. כמובן שמדובר בהשפעה ישירה על ביצוע משימות בצורה יעילה ולזמן עבודה ארוך יותר מהמקובל בשוק".

עפ"י גורמים בחברה, כבר במהלך החציון הראשון של שנת 2020, תציג עמיסל סדרת תאי ליתיום פולימר בצפיפות גבוהה יותר של 350wh/kg.

בין לקוחותיה של החברה נמנים משרד הביטחון, אלביט, רפאל, אירונאוטיקס וחברות בינלאומיות רבות כדוגמתLockheed Martin, Jennings Engineering Delair Tech, DSO Singapore ועוד.

אולי יעניין אותך גם