אלביט וEOS האוסטרלית פיתחו צריח משותף עם הגנה אקטיבית

הצריח כולל מקום לטילי ספייק  LR 2 של רפאל או טילי ג'אוולין אמריקאים, יכולות רכות נגד רחפנים, מערכת הגנה אקטיבית מסוג 'חץ דורבן' ומערכת שליטה מסוג IronVision של אלביט

חברת Electro Optic Systems האוסטרלית יחד עם אלביט מערכות פיתחו צריח משותף לרק"מ במסגרת ההצעה למכרז Land400. הצריח תחת המותג T2000 כולל מערכת הגנה אקטיבית מסוג 'חץ דורבן' ומערכת שליטה מסוג IronVision של אלביט.

הצריח כולל מקום לטילי ספייק  LR 2 של רפאל או טילי ג'אוולין אמריקאים, יכולות רכות נגד רחפנים ותותח 30/40 מ"מ של חברת Bushmaster. את המכ"מים של החץ דורבן מספקת ראדא. טווח הפעולה של הצריח הוא 12 ק"מ ביום ו13.7 ק"מ בלילה.

נזכיר לקוראים כי 'מלחמת הצריחים' בין אלביט לרפאל נערכת גם על רקע ההחלטה שמשרד הביטחון צריך לקבל לגבי נגמ"ש האיתן הישראלי. בעוד אלביט מציעה צריח לאוסטרליה, רפאל, כפי שפירסמנו לפני מספר ימים, מציעה כנראה צריח לסינגפור.

 

אולי יעניין אותך גם

bigstock

דעה | פרשת מותו של קצין המודיעין דורשת מבט מחודש על השימוש בצו איסור פרסום

מה קרה במקרה של הקצין ה"מבריק"? אינני יודע. אבל נשגב מבינתי איך כל הנוגעים בדבר, כולל בית המשפט, לא העלו על דעתם שסיפור מהסוג הזה, רווי מסתורין, ימצא דרכו לרשתות החברתיות. ובהעדר עובדות - יפורסם בצורה מעוותת