חליפה חדשה להעברת נתוני תקשורת במגוון זירות לחימה

קומטקט הישראלית השיקה בתערוכה בוושינגטון מוצר חדש ממשפחת חליפות העברת הנתונים, שמותאם לפלטפורמות ביבשה, באוויר ובים

 

המוצר החדש שהציגה חברת קומטקט. צילום: באדיבות החברה

חברת COMMTACT, העוסקת בתחום תקשורת אלחוטית מתקדמת, השיקה בתערוכת AUSA בוושינגטון מוצר חדש ממשפחת חליפות העברת נתונים – HIVECOMM – המותאם למגוון פלטפורמות באוויר, בים וביבשה.

חברת קומטקט מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות תקשורת לכלים מאוישים ובלתי מאוישים במגוון זירות לחימה. המוצר החדש שהוצג בתערוכה HIVECOMM מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות ומותאם להתקנה במכשירים מוקשחים ובתחנות קצה קרקעיות. 

מנכ"ל קומטקט, אריאל קנדל, הסביר כי "חליפת התקשורת החדשה היא בת דור חדש של פתרונות תקשורת אלחוטית מתקדמת, והמוצר החדש מבטיח ביצועים מעולים בתנאים מבצעיים משתנים וטכנולוגיות מוכחות בתנאי קרב. המשתמש מקבל רמה גבוהה של תקשורת בין פלטפורמות או בין המשתמשים". 

חליפת העברת הנתונים החדשה מאפשרת תקשורת דיגיטלית דו-צדדית מלאה ברמה גבוהה של העברת נתונים ובאמינות גבוהה. חברת קומטקט מקפידה לכלול במוצריה חלקים ומרכיבים העשויים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כדי למנוע התיישנות של הציוד בתקופת השימוש, יש גם הקפדה על מזעור המערכות.

אולי יעניין אותך גם

bigstockphoto

דיווח: חברות בריטיות משתמשות באוקראינה להלבנת כספים

חברות קש משמשות בין היתר גם להלבנת כספים של עסקאות נשק או כספים שנועדו לטרור או פשע. מחקר של openDemocracy חושף כי באוקראינה פועלות מאות חברות קש בריטיות, שחלקן הגדול לא נמצא בשליטה של אזרחי בריטניה