דיווח: הורחבו שירותי התקשורת הלוויינית של הלוויין עמוס 4 לנפאל

חברת חלל תקשורת דיווחה לבורסה שמדובר בהרחבת הפצת שירותי טלוויזיה רב-ערוצית "ללקוח באסיה". סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת כי מדובר בנפאל

אילוסטרציה: Bigstock

לוויין התקשורת הישראלי "עמוס 4" של חברת חלל תקשורת מספק שירותי תקשורת לנפאל, ובאחרונה נחתם הסכם להרחבת היקף שירותי התקשורת למדינה זו. חברת חלל תקשורת דיווחה לבורסה שמדובר בהרחבת הפצת שירותי טלוויזיה רב-ערוצית "ללקוח באסיה", אולם סוכנות הידיעות רויטרס מסרה שמדובר בנפאל.

בהודעת חברת חלל תקשורת נאמר כי החברה התקשרה בעדכון להסכם המרחיב את היקף שירותי התקשורת הלוויינית הניתנת באמצעות הלוויין עמוס 4 להפצת שירותי טלוויזיה רב ערוצית ללקוח באסיה החל מהרבעון הרביעי של שנת 2018 ועד תום חייו התפעוליים של הלוויין.

להערכת החברה, תוספת ההכנסות הרב-שנתיות שינבעו מהרחבת היקף השירותים תסתכם ב-16.7 מיליון דולר במצטבר. סוכנות רויטרס דיווחה כי החברה הנפאלית העוסקת בשירותי הלוויין בנפאל היא DISH MEDIA NETWORKS, וכי עמוס 4 מספר שירותי תקשורת לוויינית ללקוחות בדרום מזרח אסיה ובמזרח אפריקה.

עמוס 4, תוצרת התעשיה האווירית, הוא הרביעי בסדרת לווייני התקשורת עמוס. הוא שוגר לחלל בקוסמודרום בייקונור באוגוסט 2013 ואמור לפעול כ-12 שנה. הוא מספק שירותי תקשורת בעיקר לאזורי דרום מזרח אסיה.