מונקו: דיפנסיב שילד בפרוייקט אבטחה

ראש העיר הקטנה ובכיר במשטרה בנסיכות הגיעו לכנס מכון הייצוא לביטחון המולדת כאורחי חברת "דיפנסיב-שילד"

בסוף השבוע האחרון הגיעו ארצה ראש העיר של מונקו ובכיר במשטרת הנסיכות. השניים הגיעו בסיועו של איש העסקים אריק מימון ויהיו אורחיה של חברת "דפנסיב-שילד" המתמחה בפתרונות ביטחוניים מתקדמים. החברה הישראלית מנהלת פרויקט אבטחה גדול בנסיכות האירופאית.

במהלך ביקורם ייקחו האורחים חלק בכנס בטחון המולדת המתקיים השבוע בתל אביב. מחברת "דפנסיב-שילד", שבראשה עומדים דרור שכנאי ותא"ל (מיל') גל הירש, נמסר כי ״מונקו זקוקה לפתרונות המתוחכמים ביותר בתחום ה -  HLS ואנו שמחים לבנות עבורם את המענה הנדרש״ .

הכנס הבינלאומי השני לביטחון המולדת הוא יוזמה של מכון הייצוא, בשיתוף פעולה של של מספר משרדי הממשלה, ובכלל זה אגף סיב"ט במשרד הביטחון. לרגל הכנס, הגיעו לארץ כ-600 אורחים מחו"ל, רבים מהם במימון המדינה. הכנס יתמקד הכנס בנושאי סייבר, הגנה על תשתיות, אבטחת ערים חכמות וניהול והיערכות למצבי חירום.

You might be interested also

American Secretary of Defense Lloyd Austin. Photo: U.S. Dept. of Defense

U.S. Secretary of Defense arrives in Israel 

Amid tensions over the indirect nuclear talks with Iran, Austin will meet with Prime Minister Netanyahu and Defense Minister Gantz. The Secretary will then travel to Germany, Belgium and Britain "to discuss the importance of international defense relationships, and reinforce the United States’ commitment"