ירון דקל מונה למפקד גל"צ

העיתונאי הוותיק משמש כיום ככתב הפוליטי של "קול ישראל"

שר הביטחון הכריע: העיתונאי ירון דקל הוא המפקד החדש של תחנת הרדיו גלי צה"ל. דקל, בן 47, החל את הקריירה ככתב בתחנה במהלך שירותו הצבאי. לאחר מכן עבר לשמש ככתב לענייני מפלגות בתכנית "ערב חדש". בשנים האחרונות משמש דקל ככתב הפוליטי של "קול ישראל".

דקל מחזיק בתואר ראשון בקרימינולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן,  שם גם סיים את התואר השני בתקשורת ומדעי המדינה. בעבר זכה בפרס מפקד גלי צה"ל ובפרס סוקולוב לעיתונות.

מינויו של דקל מגיע לאחר חודשים של השערות על זהותו של מפקד התחנה, לאחר הדחתו של המפקד הקודם יצחק טוניק במאי 2011. טוניק קיבל את ההודעה דרך כלי התקשורת וסיים באופן רשמי את תפקידו לפני יותר מחודשיים. מאז כיהן כמפקד התחנה קצין חינוך ראשי בצה"ל.

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies