הדו"ח שלפני המכירה: גידול של 50% בהכנסות אירונאוטיקס

דו"ח הרבעון השני של אירונאוטיקס לפני המכירה לרפאל ולאביחי סטולרו, מצביע על רווח נקי של 4 מיליון דולר. גידול בהכנסות ועסקות משמעותיות חדשות

הדו"ח שלפני המכירה: גידול של 50% בהכנסות אירונאוטיקס

מל"ט של חברת אירונאוטיקס. מתוך אתר החברה

ברבעון האחרון להיותה חברה ציבורית נסחרת, מציגה חברת אירונאוטיקס רווח נקי של ארבעה מיליון דולר. החברה, העומדת להימכר לרפאל ולאיש העסקים אביחי סטולרו, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק כלי טיס בלתי מאוישים ללקוחות רבים בעולם.

אירונאוטיקס מסכמת את הרבעון השני של השנה בגידול של 50 אחוזים בהכנסות, שהן כ-45 מיליון דולר, לעומת כ-30 מיליון דולר ברבעון המתאים אשתקד. בימים הקרובים תושלם מכירת החברה לבעלות משותפת של רפאל ושל אביחי סטולרו, ואירונאוטיקס תימחק מהמסחר בבורסה. צבר ההזמנות של החברה ל-30 ביוני 2019 הוא כ-207 מיליון דולר לעומת כ-177 מיליון דולר ב-30 ביוני 2018.

עמוס מתן, מנכ"ל קבוצת אירונאוטיקס אמר היום כי "הצמיחה החדה בהכנסות וברווח היא פרי עבודה קשה וחתימה על כמה עסקאות משמעותיות עם לקוחות חדשים ולקוחות חוזרים שמביעים אמון רב בחברה ובמוצריה הייחודיים. החברה ערוכה לחילופי הבעלות".

הרווח התפעולי ברבע השני של השנה היה כ-5.5 מיליון דולר, לעומת הפסד תפעולי של כ-1.6 מיליון דולר ברבעון השני אשתקד. הרווח הנקי ברבעון השני של השנה הגיע לכארבעה מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של כ-1.9 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

ב-2 בינואר השנה חתמה אירונאוטיקס על הסכם שת"פ עם רפאל לפיתוח, ייצור והעמדת מערכת בלתי מאוישת מתקדמת המבוססת על מוצרי 'אורביטר' של החברה.

 

עסקאות נוספות:

•           עם לקוח א' – פרוייקט תחזוקה של סוגי כלי טיס בלתי מאויישים ל-20 חודש בהיקף של כ-13 מיליון דולר.

•           עם לקוח ב' -  מכירת כלי טיס בלתי מאוישים אורביטר-3.

•           ב-9 ביולי השנה נחתם מזכר הבנות עם תאגיד זר למכירת כלי טיס בלתי מאויישים לחברה ממשלתית בדרום אמריקה. ההיקף כ-10 מיליון דולר.

קבוצת אירונאוטיקס מתמחה בפתרונות בלתי מאויישים לשוק הצבאי והאזרחי. בחברה 750 עובדים במגוון תחומים:

•           מערכות בלתי מאויישיות ומטוסים ללא טייס,

•           רחפנית באמצעות חברת POZIDRONE,

•           פתרונות תצפית בעזרת בלונים באמצעות חברת RT,

•           מערכות אלקטרו-אופטיות ואינפרה-אדום להתקנה במגוון מערכות באמצעות חברת הבת קונטרופ (בעלות: 50 אחוזים של החברה ו-50 אחוזים של רפאל),

•           פיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת באמצעות חברת COMMTACT

•           פיתוח ייצור ושיווק מנועים למזל"טים באמצעות חברת ZANZORETTA.

 

אולי יעניין אותך גם

מייסדי ניוריאליטי, משמאל לימין: יוסי קסוס, כסגן נשיא לפיתוח שבבים; המנכ״ל משה תנ״ך; וצביקה שמואלי, סכן נשיא לתפעול. צילום: באדיבות החברה

הסטארט-אפ הישראלי שרוצה להביא לשוק את שרת ה-AI-centric הראשון מסוגו בעולם

חברת ניוריאליטי חוברת ל-Xilinx לפתרון בינה מלאכותית במגוון תחומים וביניהם בריאות, ביטחון הציבור, קמעונות וראייה ממוחשבת. בשבוע שעבר הוצגו הפתרונות בשתי ועידות