רפאל קיבלה הזמנות חדשות למערכות לוחמה אלקטרונית

החברה הסבירו כי מדובר בהזמנות המשך עבור מערכות אלקטרואופטיות למטוסי קרב בארה"ב ולמערכות לוחמה אלקטרונית עבור מדינה באסיה. היקף ההזמנות - 200 מיליון שקלים

צילום: באדיבות חברת רפאל

חברת רפאל דיווחה היום (ב') כי קיבלה הזמנות בהיקף של כ-200 מיליון שקלים. מדובר  בהזמנות המשך עבור מערכות אלקטרו-אופטיקה מסוג "לייטנינג" לשימוש מטוסי קרב אמריקניים, בשיתוף עם חברת נורת'ורפ גרומן, וכן הזמנות המשך למערכת לוחמה אלקטרונית עבור מדינה באסיה.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

לרפאל מגוון מערכות אלקטרואופטיות הנמצאות בשימוש מבצעי, בניהן "הלייטנינג", "רקהלייט" ועוד, אשר הוכחו בקרב ונרכשו כבר על ידי מדינות רבות. פוד ה"לייטנינג" של רפאל הינו פוד ניווט ותקיפת מטרות ביום ובלילה, אשר מותקן מתחת לכנף המטוס ומצויד בחיישנים מתקדמים המסוגלים לבצע משימות גם בתנאי מזג אוויר קשים. עד כה נמכרו אלפי מערכות "לייטנינג" של רפאל לעשרות מדינות ברחבי העולם, שצברו למעלה ממיליון שעות טיסה מבצעיות.

אולי יעניין אותך גם

הדמיה של אחד ממוקדי מרכז הלוגיסטיקה החדש של צה"ל. צילום: משרד הביטחון

צה"ל מקים מרכז לוגיסטי מתקדם: "שינוי מן היסוד"

משרד הביטחון הודיע כי חברת שפיר-אוריין זכתה במכרז להקמת המרכז, והיא תקבל עליו זיכיון לתקופה של 26 שנה. המרכז ישלב טכנולוגיה מתקדמת לניהול מלאי ואמור לקום ב-2024-2026 בשלושה מוקדים (בצפון, בדרום ובמרכז)