בן 16 הטריד קטינות באינסטגרם ווטסאפ

החל מסוף דצמבר 2019 ועד לחודש אוגוסט 2020, איתר הנאשם ברשתות החברתיות קטינות בגילאי 9-12, יצר איתן קשר - והטריד

bigstock

פרקליטות מחוז צפון (פלילי) הגישה לבית המשפט השלום לנוער בטבריה כתב אישום נגד קטין בן 16 בגין מספר מקרים של מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, ניסיון למעשה מגונה בנסיבות מחמירות וניסיון לגרם מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, שביצע בקטינות בגילאי 9-12 באמצעות אינסטגרם ויישומון הווטסאפ.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אילת פלניצקי -רביד, החל מסוף דצמבר 2019 ועד לחודש אוגוסט 2020, איתר הנאשם ברשתות החברתיות קטינות בגילאי 9-12, יצר איתן קשר ולאחר שהקטינות אמרו לו את גילן, הציג עצמו כבן גילן. זאת, על מנת להשיג הסכמה במרמה להצעות בעלות אופי מיני שהציע להן, בקשות כי יבצעו מעשים מיניים בגופן וישלחו לו תמונות שלהן בעירום, וכן שישיבו לו על שאלות ששאל אותן בנוגע להתפתחות המינית של גופן.

משלא נענו הקטינות לבקשותיו, או משהשיבו לו באמתלות שונות, לא הרפה הנאשם וחזר על פניותיו פעמים רבות. באחד המקרים, כאשר שוחח עם אחת הקטינות בשיחת וידאו בווטסאפ, חשף הנאשם איבריו האינטימיים בפניה ללא הסכמתה ובניגוד לרצונה.

אולי יעניין אותך גם

אל"מ אמיל אזרן. צילום: דובר צה״ל

״רואים מרחוק את אורות מטולה"

על רקע חלוקת אות רצועת הביטחון בלבנון, אל"מ אמיל אזרן נזכר בחוויות כלוחם צעיר ברצועת הביטחון בלבנון. ״האמנו שאנחנו מגינים על יישובי הצפון״