ואראדה הישראלית גייסה 12 מיליון דולר בסבב A

חברת הסטארט-אפ, העוסקת בביג דאטה, עומדת להכריז על זמינותה של פלטפורמת data virtualization. גייסה 7.5 מיליון דולר בסבב הסיד בתחילת 2019

 bigstock

חברת הסטראט-אפ ואראדה הודיעה כי השלימה סבב גיוס של 12 מיליון דולר, שהובל על ידי חברת MizMaa Ventures, חברת הון-סיכון המשקיעה בסטארט-אפים טכנולוגיים תוצרת ישראל, ובהשתתפות Geffen Capital והמשקיעים הקיימים של החברה, שהשקיעו בה 7.5 מיליון דולר בתחילת 2019.

עוד עדכנה החברה, כי היא עומדת להכריז על זמינותה של פלטפורמת data virtualization, השואפת לקבוע סטנדרט חדש להאצת עומסי עבודה של ביג דאטה תוך ביצוע אופטימיזציה בשליטה בביצועים ובעלות.

אהרון אפלבאום, שותף ב-MizMaa, מסר כי ״בעולם שבו כל ארגון מבקש להיות מבוסס דאטה, ומקורות המידע צומחים בקצב אקספוננציאלי והופכים למורכבים יותר, טכנולוגיות של data virtualization ו-data lake יהפכו לליבה האסטרטגית של כל ארגון במהלך 5-10 השנים הבאות״. הוא הוסיף כי ״ ואראדה מובילה לשינוי משמעותי בשל השימוש הייחודי והחדשני שלה בטכנולוגיה מבוססת אינדקס״.

אולי יעניין אותך גם

סוריה: אסד מחזק את משמר הרפובליקה - מתוך חשש להפיכה נגדו

אסד מרחיב את משמר הרפובליקה ומעגן את אחיזתו בו באמצעות מינויים מבני העדה העלאווית. בעוד מטרתו של המשמר לשמר את שלטון אסד, הוא יכול להיות גם מופנה נגד צה״ל ברמת הגולן. מאמר מיוחד של אל״מ (מיל׳) פסח מלובני