בישראל מעריכים: רוב הטילים ששוגרו מאיראן לא פגעו במטרות

גורמים בישראל מעריכים כי מבין שבעת הטילים ששוגרו מאיראן לעבר מטרות בסוריה - רק אחד או שניים פגעו במטרות

בעיקר מסר: בישראל מעריכים כי שבעה טילים שוגרו מאיראן לעבר מטרות בסוריה - אולם רק אחד או שניים פגעו במטרות. על פי הערכות בישראל - יתר הטילים לא הצליחו לפגוע במטרות ולהשלים את המשימה. באיראן טענו כי הטילים שוגרו במטרה לפגוע במטרות של ארגון במסגרת המלחמה בין הצדדים בסוריה.

גורמים בישראל אומרים כי הופתעו מרמת חוסר ההצלחה של התעשייה האווירית באיראן.

הבוקר הודיעו משמרות המהפיכה כי שיגרו את הטילים לעבר מטרות באזור דיר א-זור שבסוריה. במהלך היום פרסמו האיראנים סרטונים שלטענתם צולמו ממל"טים, וכי בהם רואים את הפגיעות של הטילים במטרות.

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, התייחס היום לשיגור הטילים. בנאום בכנסת אמר כי "ישראל לא מודאגת. ישראל מוכנה לכל התפתחות, אנחנו ערוכים, אין חששות ולא דאגות. אנחנו עוקבים אחרי כל ההתרחשויות ואחרי כל האירועים".

גם ראש הממשלה התייחס למהלך שביצעה טהרן ואמר כי "אנחנו עוקבים אחר הפעילות של איראן במרחב. יש לי מסר אחד לאיראן - אל תאיימו על ישראל".

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

שב"כ: איראן מספקת מימון לארגון הפגנות בגבול עזה

עוד עולה מהחקירה כי קיים איסור לפעילי הטרור של חמאס עצמם להתקרב לגדר, מחשש כי ייהרגו או ייתפסו על ידי כוחות צה"ל, אלא אם הגדר נופלת ואז עליהם להיכנס חמושים לישראל בחסות ההמון ולבצע פיגועים. לא פורסם היקף התמיכה האיראנית בחמאס בהקשר ההפגנות בגבול