שדואו ברוקרס חושפים: "ישראל לא הגישה הצעות לרכישת הכלים שלנו"

bigstockphoto.com

קבוצת שדואו ברוקרס שאחראית על פרסום החולשות המיוחסות ל-NSA, ואלו שנעשה בהן שימוש במתקפת הכופר העולמית שהתרחשה בסוף השבוע האחרון פרסמה מאמר חדש. במאמר, טוענת הקבוצה שאף מדינה עם יכולות בסייבר לא הגישה הצעה לרכוש את הכלים שפורסמו למכירה לפני מספר חודשים על ידיה. גם לא ישראל. [מקור: steemit.com/shadowbrokers] .

"אבל theequationgroup [הכוונה לקבוצת האקרים המיוחסת לארגון ה-NSA] לא הציעה לקנות במכירה פומבית. חמשת העיניים, רוסיה, סין, איראן, קוריאה, יפן, ישראל, סעודיה, האו"ם, נאט"ו, אף ממשלה או מדינות לא הגישו הצעות במכרז במכירה פומבית. סיסקו, ג'וניפר, אינטל, מיקרוסופט, סימנטק, גוגל, אפל, FireEye, כל חברות האבטחה גם הן לא נתנו הצעות במכרז במכירה פומבית", כתבו שדואו ברוקרס.

השדואו ברוקרס, גם האשימו את מיקרוסופט שהיא מסתירה תיקונים מהציבור בכוונה בגלל שיתוף פעולה עם ה-NSA.

שדואו ברוקרס פרסמו כי בקרוב הם יפתחו שירות חודשי בתשלום אשר במסגרתו כל חודש יפורסמו חולשות חדשות של ה-NSA למנויים. כולל כאלו לחלונות 10.

 

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Image CAPTCHA

אולי יעניין אותך גם

קוריאה הצפונית גלגלה מאות מליוני דולרים בייצוא אמל"ח לאיראן, סוריה ולוב

לצד החלק העסקי בפעילות זו, בין השורות, מדובר בעוד כתבה שמעגנת את מה שמומחים טוענים כבר שנים - שצפון קוריאה מוכרת נשק לאיראן. מה היא מוכרת, כמה, והאם מכירות אלו כוללות גם תכן של מערכות גרעיניות - זו שאלה פתוחה