המטרה: ״להתאמן ולעמוד בדרישות הרגולטוריות ובדרישות המבטחים״

חברת Cytactic שהקים ד"ר נמרוד קוזלובסקי, פיתחה פלטפורמה המאפשרת מוכנות וניהול משברי סייבר

המטרה: ״להתאמן ולעמוד בדרישות הרגולטוריות ובדרישות המבטחים״

צילום: חן גלילי

בעוד שיותר ויותר עסקים מבינים את החשיבות של אסטרטגיות מוכנות לאיומי סייבר, הפלטפורמה של Cytactic תעזור לחברות להטמיע מרכז שליטה וניהול לכל בעלי התפקידים המעורבים במוכנות, תגובה והתאוששות ממשבר סייבר.

חברת Cytactic שהקים ד"ר נמרוד קוזלובסקי, אשר פיתחה פלטפורמה המאפשרת מוכנות וניהול משברי סייבר, מודיעה היום על גיוס SEED בהיקף של 16 מיליון דולר בהובלת Evolution Equity Partners, קרן הון הסיכון בתחום הסייבר. גיוס ההון הראשון ישמש לחיזוק ופיתוח הטכנולוגיה של החברה ויאפשר התרחבות גלובלית הכוללת את הרחבת השותפויות המקצועיות של החברה בארץ ובחו"ל.

פלטפורמת ה-SaaS של Cytactic מציעה פתרון מקיף המשלב מוכנות למשבר, תגובה והתאוששות המותאמים לפרופילים עסקיים וסיכונים משתנים. היא מאפשרת לארגונים להתמודד עם האיומים הגוברים על עסקיהם במקרה של משבר סייבר בעזרת מתודולוגיה פשוטה הכוללת את כל בעלי התפקיד הרלוונטיים.

יובל בן-יצחק, שותף ב-Evolution Equity Partners, אמר: "הפלטפורמה של Cytactic מפחיתה את איום הסייבר הגובר ומסייעת למנהלים ולמובילים עסקיים להתכונן, להתאמן ולעמוד בדרישות הרגולטוריות ובדרישות המבטחים. לא מספיק לדעת כיצד לחקור ולהגיב למשבר עם צוות IR טכנולוגי - נדרשת פעולה רוחבית בארגון עם מעורבות של בעלי תפקידים רבים, מה שמקשה עוד יותר על ניהול וניווט מוצלחים במשברים."

ליאור ברש, CISO בחברת Cognyte, הוסיף: "בשנת 2024 הנחת המוצא חייבת להיות שחלק ממתקפות הסייבר לא תעצרנה, ולכן, מוכנות מראש וניהול נכון בעת משבר סייבר הם רכיבים חיוניים בתוכנית המוכנות הארגונית. הם הופכים לפקטור המרכזי בהיערכות ה-CISO בעשור הקרוב.

"כשחיפשנו ב-Cognyte פתרון כולל להיערכות לקראת משבר סייבר ולניהולו, מצאנו ב-Cytactic את המענה. המערכת ענתה לכל צרכינו: יכולת להטמעת הנחיות ישימות לביצוע ומותאמות ספציפית לתנאי החברה שלנו עם פריסה מלאה לכל היבטי המוכנות למשבר סייבר, לכל בעלי התפקידים הרלוונטיים.

"המערכת מאפשרת מוכנות לכל תרחיש איום, הטמעת פרוטוקולי מסרים ותקשורת, והדרכות וסימולציות מותאמות לכל תרחיש המוצגות ספציפית לכל בעל תפקיד בחברה בעת משבר והכל באופן מונגש, מפורט ונוח לשימוש גם למי שלא מגיעים מהתחום. זוהי מערכת שמתאימה הן בתרגול והן בעת אירוע לשמש כפתרון אפקטיבי, נוח לשימוש ובהיר וכל זאת באמצע של כאוס של משבר סייבר."

img
פרשנות | כוח צבאי משמעותי של נאט״ו יכול להקטין הסתברות למלחמה גרעינית באירופה
דעה | אופציה צבאית ישראלית תוכל לרסן את איראן 
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית