אסיו טכנולוגיות סיפקה עשרות מערכות NavGuard נוספות לחברה אמריקאית

המערכות, שישולבו על גבי הרחפנים של החברה האמריקאית, עברו תקופת הערכה מקיפה שכללה סדרת בחינות של המערכות על הרחפנים, בתרחישי טיסה שונים ומגוונים, כולל טיסות יום וטיסות לילה

קרדיט: אסיו טכנולוגיות

אסיו טכנולוגיות ,(Asio Technologies) מפתחת ויצרנית ישראלית של מערכות מיקום גאו-מרחביות ופתרונות הגנה טקטיים, הודיעה על השלמת אספקה של עשרות מערכות NAavGuard נוספות לחברת טכנולוגיה צבאית אמריקאית, לצורך שילובם ברחפנים החברה.

לדברי אסיו, אספקה זו מציינת אבן-דרך נוספת בקשרים הארוכים של החברה עם הלקוח האמריקאי והיא נעשית בעקבות תקופת הערכה מקיפה שכללה סדרת בחינות של המערכות על הרחפנים, בתרחישי טיסה שונים ומגוונים, כולל טיסות יום וטיסות לילה.

לדברי חברת אסיו טכנולוגיות, ה NavGuard היא מערכת ניווט אופטית בזמן-אמת המאפשרת ניווט עצמאי מדויק ללא שימוש במערכת ניווט לוויינית גלובלית (GNSS) עבור פלטפורמות כטב"מיות טקטיות מה שהופך אותה לפתרון אידיאלי למשימות רחפנים טקטיות שבהן קיבולת המטען וזמן הטיסה מוגבלים וחיוני להמשיך בפעולה רציפה בכל התנאים.

באמצעות טכנולוגיית ראיית מכונה מתקדמת, בינה מלאכותית והיתוך חיישנים, ה- NavGuard מבטיחה משימות רחפנים בטוחות וברות-קיימא 24/7 כאשר מערכת ה GNSS-מושבתת לחלוטין. זהו פתרון רב-תכליתי עבור יישומים שונים, כולל ביטחון, מסחר, ביטחון פנים ואבטחת תשתיות.

ליאור דבורצ'אק, מנהל מכירות ושיווק באסיו, אומר כי "אספקה זו נעשתה לאחר תקופת הערכה מקיפה בה המערכות שלנו עברו סדרת מבחנים קפדניים בתרחישי טיסה מגוונים. הביטחון שהפגינו לקוחותינו בבחירת NavGuard כפתרון הניווט המועדף עליהם.״
 

img
פרשנות | כוח צבאי משמעותי של נאט״ו יכול להקטין הסתברות למלחמה גרעינית באירופה
דעה | אופציה צבאית ישראלית תוכל לרסן את איראן 
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית
קבוצת SQLink רוכשת את ZIGIT הישראלית