אלביט תספק יכולות לוחמה רשתית רב-ממדית למדינה באסיה פסיפיק בהיקף 548 מיליון דולר

במסגרת החוזה, אלביט מערכות תספק פתרון משולב הכולל את תוכנת הרשת ELBIT TIGER-XTM; חליפת אפליקציות של שליטה ובקרה אוויריות, יבשתיות וימיות המבוססת על טכנולוגיית TORCH-XTM

אלביט תספק יכולות לוחמה רשתית רב-ממדית למדינה באסיה פסיפיק בהיקף 548 מיליון דולר

תמונה: אלביט

אלביט מערכות בע"מ הודיעה כי זכתה בחוזה בסכום של 548 מיליון דולר לספק יכולות לוחמה רשתית רב-ממדית ל זרועות הצבא של מדינה באסיה פסיפיק. החוזה יבוצע במהלך תקופה של ארבע שנים. 

במסגרת החוזה, אלביט מערכות תספק פתרון משולב הכולל את תוכנת הרשת ELBIT TIGER-XTM; חליפת אפליקציות של שליטה ובקרה אוויריות, יבשתיות וימיות המבוססת על טכנולוגיית TORCH-XTM; וכן צורות גל מתקדמות ומגוון רחב של מערכות תקשורת רדיו תוכנה מסוג E-LynXTM, הכוללות קונפיגורציות לכלי טיס, לרכבים, לחיילים, ולכלי שיט.

התוכנית תכלול מאמצי פיתוח משותף נרחב והעברת ידע. פתרון מקיף זה ללחימה רשתית נועד לשיפור האפקטיביות המבצעית, תהליכי קבלת ההחלטות והיכולת לקיים פעילות מבצעית משולבת החוצה זרועות, פלטפורמות ומערכות. אלביט מערכות לוקחת חלק בתוכניות לוחמה רשתית במספר מדינות בהן שוויץ, ישראל, בריטניה, שבדיה, קנדה ואחרות.        

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, אמר: "אנו עדים להכרה גוברת בקרב צבאות ברחבי העולם בנחיצות של דיגיטציה ושל היכולת לקיים פעילויות מבצעיות רב-ממדיות משולבות, בייחוד על רקע הלקחים הנלמדים מהעימותים האחרונים. חוזה משמעותי זה לביצוע תוכנית לוחמה רשתית לרוחב הצבא נותן משנה תוקף למיצוב המוביל שיש לנו בתחומים הצומחים של תקשוב ולוחמה רשתית רב-ממדית".   

אולי יעניין אותך גם