אלביט תספק מערכות לוחמה אלקטרונית בהיקף 70 מיליון דולר ללקוח בינלאומי    

יחידות אלו תייצרנה תמונה אווירית וקרקעית פאסיבית מקיפה ותספקנה תמונה אלקטרונית של מערך הכוחות בשדה הקרב

אלביט תספק מערכות לוחמה אלקטרונית בהיקף 70 מיליון דולר ללקוח בינלאומי    

תמונה: אלביט 

אלביט מערכות בניהולו של בוצי מכליס הודיעה כי זכתה בחוזה בסכום של כ-70 מיליון דולר לספק פתרון לוחמה אלקטרונית (ל"א) עבור לקוח בינלאומי. החוזה יבוצע במהלך תקופה של שנתיים וחצי. 

אלביט מערכות תספק יחידות קרקעיות של לוחמה אלקטרונית ומודיעין אותות (סיגינט) המצוידות באמצעי איסוף מודיעין אלקטרוני, אמצעי נגד אלקטרוניים וכן במערכות שליטה ובקרה.

יחידות אלו תייצרנה תמונה אווירית וקרקעית פאסיבית מקיפה ותספקנה תמונה אלקטרונית של מערך הכוחות בשדה הקרב, אשר תאפשרנה מענה אפקטיבי לאיומים אוויריים וקרקעיים.   

אורן סבג, מנכ"ל אלביט מערכות מודיעין ול"א, אמר: "אנו עדים לביקוש גובר לטכנולוגיות הלוחמה האלקטרונית והסיגינט שלנו, על רקע ההכרה הגוברת של צבאות ברחבי העולם בכך שהשליטה בספקטרום האלקטרו-מגנטי הנה בעלת חשיבות קריטית".  

אולי יעניין אותך גם

An Israeli Air Force Apache helicopter fires flares in the sky above the Israel-Gaza border August 7, 2022. REUTERS/Amir Cohen
 

פרשנות | כל עוד האופציה של כיבוש רצועת עזה אינה מונחת על השולחן – מצבנו האסטרטגי ילך ויחמיר

ככל שנמתין עם ההחלטות הקשות, יהיה הרבה יותר קשה עד כדי בלתי אפשרי להוציאן לפועל | ה"צלקת" של 2005 בעזה מחייבת הבנה שמחירה של היפרדות מיו״ש  - הוא גם היפרדות מהחלום הציוני