אפסילור חושפת סוללה חדשה מתוצרתה - NATO 6T Li-Ion

על פי הודעת החברה, סוללת 6T של אפסילור, המצוידת במערכת חכמה לניהול סוללות (BMS) עם טעינה עצמית ואיזון עצמי, מהווה פתרון אידיאלי לרק"מים (רכב קרבי משוריין) ולרכבים קרקעיים אוטונומייים (AGV)
 

אפסילור חושפת סוללה חדשה מתוצרתה - NATO 6T Li-Ion

אילוסטרציה. צילום: דובר צה״ל 

אפסילור, חברה ישראלית המפתחת ומייצרת מוצרי אנרגיה ניידים ליישומים צבאיים, אוויריים ולחלל, תחשוף סוללה נטענת חדשה מתוצרתה, NATO 6T Li-Ion, העומדת בדרישות התקן של צבא ארה"ב, בתערוכת יורוסטורי 2022 שתערך בפריז באמצע חודש יוני.

על פי הודעת החברה, סוללת 6T של אפסילור, המצוידת במערכת חכמה לניהול סוללות (BMS) עם טעינה עצמית ואיזון עצמי, מהווה פתרון אידיאלי לרק"מים (רכב קרבי משוריין) ולרכבים קרקעיים אוטונומייים (AGV). הסוללה מציעה את צפיפות האנרגיה הגבוהה ביותר בקטגוריה זו, יחד עם מחזור חיים גבוה במיוחד ותווי בטיחות משופרים.

הסוללה יש למעלה מ-1,200 מחזורי טעינה ופריקה בפרופיל תפעולי טיפוסי, מה שמאפשר לה לתפקד כעשר שנים ללא צורך בתחזוקה או החלפה. החברה טוענת כי מוצר הסוללה לרכב COMBATT 6T Li-Ion של Epsilor מספק 35 אחוז יותר אנרגיה מהמתחרה הקרוב ביותר.

סוללות אפסילור כבר נמצאות בשימוש על ידי מספר צבאות נאט"ו, כולל אלו של צרפת, איטליה, קנדה, גרמניה ופולין. גם צה"ל משתמש בסוללות אלו.
 

אולי יעניין אותך גם