אילן סיגל מונה למנכ"ל פלאפון yes ובזק בינלאומי

סיגל יחליף את רן גוראון, שמונה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל בזק

אילן סיגל מונה למנכ"ל פלאפון yes ובזק בינלאומי

צלם: רמי זרנגר

יו"ר קבוצת בזק, גיל שרון, הודיע היום על מינויו של אילן סיגל לתפקיד מנכ"ל החברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי, זאת לאחר שדירקטוריון בזק אישר את המינוי. סיגל יחליף את רן גוראון, שמונה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל בזק.

לסיגל ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי ניהול בשוק התקשורת, והוא חוזר לקבוצת בזק, לאחר שכיהן כמנכ"ל גולן טלקום וסמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת סלקום. סיגל כיהן במשך כ-9 שנים בתפקידי שיווק בכירים בבזק, ועוד כ-5 שנים כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של חברת פלאפון ובהמשך של שלוש החברות, פלאפון, yes ובזק בינלאומי.

בעקבות המינוי מסר שרון, "אילן חוזר לקבוצת בזק לאחר קדנציה מוצלחת בניהול חברת הסלולר גולן טלקום. במהלך עבודתו רבת השנים בקבוצת בזק הפך אילן למנהל בעל ראייה אסטרטגית, הבנה שיווקית ומיקוד ניהולי. אני מברך את אילן על חזרתו לחברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי, ומשוכנע שהוא ידע להוביל אותן להמשך הישגים בסביבה תחרותית מאתגרת".

בעקבות המינוי סיגל אמר, "אני נרגש ומלא ציפייה לחזור הביתה לקבוצת בזק, ומודה ליו"ר קבוצת בזק גיל שרון על האמון והבחירה בי. אני משוכנע שיחד, עובדי ומנהלי פלאפון, yes ובזק בינלאומי, נביא את החברות לשיאים, הצלחות והנאה גדולה מהעשייה. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לדניאל ספיר, מנכ״ל קבוצת סלקום, ודורון כהן יו״ר קבוצת סלקום, על האמון והעבודה המשותפת".

אולי יעניין אותך גם

IRNA

שיחות הגרעין יתחדשו בקטאר

בהודעה נאמר כי ראש צוות איראן לשיחות הגרעין עלי בוגארי קאני יוצא לדוחה | השליח האמריקני המיוחד רוברט מאליי יגיע גם הוא לקטאר