חברת רמון ספייס מתרחבת מעבר לים וממנה בכירים חדשים

החברה, המתמחה בתחום המחשוב לתעשיית החלל, הודיעה על מינויו של סטיב גוד כמנהל מסחרי ראשי ועל ליסה קואו כסמנכ"לית מכירות אסטרטגיות, במטרה להמשיך את הצמיחה של השנים האחרונות

 חברת רמון ספייס מתרחבת מעבר לים וממנה בכירים חדשים

צילום: יח״צ, באדיבות Ramon.Space

Ramon.Space, המתמחה בתחום המחשוב לתעשיית החלל, הודיעה היום על מינויו של סטיב גוד כמנהל מסחרי ראשי ועל ליסה קואו כסמנכ"לית מכירות אסטרטגיות. זאת במטרה להמשיך את הצמיחה שחווה החברה בשנים האחרונות, ולהרחיב את עסקיה ואת שיתופי הפעולה הנרחבים שהיא מקיימת. גוד יוביל את אסטרטגיית הפעילות המסחרית, פיתוח החדירה לשוק והתנעת תהליכים עסקיים אסטרטגיים. קואו תתמקד בהנעת תהליכי המכירה עבור לקוחות חדשים וקיימים, במטרה לעמוד במשימה שהציבה לעצמה החברה: לפתח ולהפעיל מערכות מחשוב בחלל תואמות למערכות הפועלות בכדור הארץ.    

אבי שבתאי, מנכ"ל Ramon.Space: "סטיב וליסה מביאים איתם ניסיון וידע רב, שיסייע ל-Ramon.Space להגיע לשיאים והישגים רבים. ההצטרפות שלהם לחברה הינה המשך ישיר לצמיחה המשמעותית שחווה החברה בשנים האחרונות. הם יובילו פתיחת שווקים חדשים שיאפשרו לפתח Data Centers ומחשוב קצה בעל ביצועים גבוהים בחלל. בשנים הקרובות, משימות החלל השונות צפויות להיות מורכבות ומאתגרות יותר, ולצורך כך אנו שואפים לפתח ולקדם עוד יותר את מערכות המחשוב בחלל ולחזק את מעמדה של ישראל בתור שחקנית משמעותית בתעשיית הניו ספייס".

סטיב גוד, מנהל המסחר הראשי הנכנס, ב-Ramon.Space: "במהלך 25 השנים האחרונות, עבדתי על מוצרים מגוונים בכל שרשת הערך, החל מיצרני ציוד לוויינים, תחנות קרקע ועד למפעילי לוויינים וספקי שירותים. ההצטרפות אל Ramon.Space, היא אחת ממשימות החלל המסקרנות ביותר שלקחתי בהן חלק. כתעשייה, עלינו להתקדם למערכות מבוססות תוכנה מתקדמות, אשר ניתנות לתכנות מלא, על מנת לאפשר את הוורסטיליות ההכרחית להטמעת יישומי חלל דינמיים מורכבים הנדרשים על ידי הלקוחות השונים על כדור הארץ".

ליסה קואו, סמנכ"לית הנכנסת למכירות אסטרטגיות ב-Ramon.Space: "אני מאוד מתרגשת מההזדמנות לעבוד באחת החברות המובילות בתעשיית החלל, לצד אנשי המקצוע מהבכירים שיש, שהפכו את החזון של פיתוח מערכות מחשב, אשר עמידות בתנאי הסביבה הקשים של החלל ומביאות את יכולות המחשוב הקיימות על כדור הארץ למציאות".

חברת רמון ספייס בונה מערכות מחשוב, המביאות מחשוב על לחלל, אשר עמידות בתנאים הקיצוניים השוררים בו. מערכות המחשוב של Ramon.Space, המופעלות על ידי מעבדי AI/ML הייחודיים לה, מאפשרות לכלי תעופה בחלל להציג ביצועי מחשוב זהים לאלו שהן מציגות בכדור הארץ. הטכנולוגיה המוכחת של החברה נמצאת כיום בלוויינים רבים ומשתתפות במשימות חלל, ומסייעת להם במשימותיהם ברחבי מערכת השמש - עם אפס כשלים.

אולי יעניין אותך גם