תושב ת"א מכר סמים מזויפים בטלגרם - ונתפס

המשטרה חשפה בתום חקירה סמויה בטלגרם, רשת סחר בסמים מזויפים ומסוכנים הנחזים להיות "גראס רפואי"

תושב ת"א מכר סמים מזויפים בטלגרם - ונתפס

צילום: משטרת ישראל 

המשטרה חשפה בתום חקירה סמויה בטלגרם, רשת סחר בסמים מזויפים ומסוכנים הנחזים להיות "גראס רפואי", ועצרה תושב ת"א החשוד בהפעלתה . 

היחידה המרכזית במחוז ת"א ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, שעניינה חשד לסחר בסמים באמצעות רשת הטלגרם, תוך זיוף מארזים ומדבקות המציגות את "הסחורה" כסם רפואי, באופן המסכן את הציבור בכלל ובעלי הרשיון ל"גראס רפואי" בפרט. 

ראשיתה של החקירה, עם קבלת דיווח בימ"ר ת"א, בדבר חומר החשוד כסם מסוכן ומזוייף הנסחר ברשת ומוצג לכאורה כסם רפואי בהיקפים עצומים. 

בתוך כך, בלשי ימ"ר ת"א פתחו בחקירה סמויה, במסגרתה ניתחו את מאפייני ההזמנות תוך התגברות על האנונימיות ברשת, עקבו אחר מהלכי השילוח ומסירת החומר ללקוחות ולבסוף תפיסת החומרים והעברתם להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי. 

כאמור,  שוטרי הימ"ר אספו במהלך החקירה הסמויה עדויות וראיות שונות הקושרות עפ"י החשד את תושב ת"א בשנות ה 30 לחייו לעבירות הייבוא והסחר בסמים וכן זיוף מסמכים, לצד חיפוש ותפיסת חומרים החשודים כסם, אריזות ומדבקות מזויפות הנחזות להיום תג של חומר רפואי. 

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש והבוקר בהתאם לממצאי החקירה,  הגישה יחידת התביעות של משטרת ישראל במחוז ת"א, כתב אישום נגד החשוד ובקשת מעצרו עד תום ההליכים. 
 

אולי יעניין אותך גם

בועז לוי. צילום: תעשייה אווירית 

תעשייה אווירית, רבעון שלישי: שיעור הרווח הנקי בעלייה 

רבעון אופטימי לתעשייה אווירית, עם זאת, צריך לחכות לסוף שנה לראות את התוצאות של אלתא שבינתיים מציגה קיטון בהכנסות. בועז לוי: ״אנו מציגים רווחיות נקייה של 131 מיליון דולר״