צוות 3 משיקה רחפן אוטונומי זעיר

הרחפן משדר תמונת מצב למוקד המבצעי ובכך המוקדן מקבל תמונת מצב מיידית מהשטח ויכול להפעיל באופן מדויק ויעיל את כוח התגובה ולטיפול באירוע תוך קיצור זמנים

צוות 3 משיקה רחפן אוטונומי זעיר

צילום: צוות 3

צוות 3 משיקה את "Copterpix", רחפן אוטונומי זעיר, שיסייע במשימות אבטחה ולמיגור הפשיעה. הרחפן בעל יכולת צילום, התממשקות לסנסורים מגוונים ושידור למוקד המבצעי של החברה, הושק בועידת השילטון המקומי לחדשנות בתל אביב 

במסגרת ועידת השילטון המקומי לחדשנות ב"מוני אקספו" בתל אביב, השיקה קבוצת צוות 3 טכנולוגיה חדשה שתסייע במשימות האבטחה והמלחמה בפשיעה ברחבי הארץ. מדובר ברחפן Copterpix, אשר אינו ככלי טיס בשל היותו מזערי ואינו נדרש לאישורי הטסה מיוחדים, לעומת רחפנים סטנדרטיים. 

הרחפן בעל יכולת התממשקות לטכנולוגיות מגוונות למשל אפשרות "לדבר" עם הגדר האלקטרונית הסמוכה, לזהות דליפת חומרים מסוכנים באוויר וכן, יכולת אפשרות לתעד ולהתריע על אירועים חשודים באזורים רגישים, הודות לטכנולוגיית אנליטיקה מתקדמת.

מעל לכל, הרחפן משדר תמונת מצב למוקד המבצעי ובכך המוקדן מקבל תמונת מצב מיידית מהשטח ויכול להפעיל באופן מדויק ויעיל את כוח התגובה ולטיפול באירוע תוך קיצור זמנים. זה המקום לציין כי צוות 3 נותנת מענה לרשויות מקומיות רבות, ביניהם רחובות, בת ים, חריש, בני ברק, באר שבע, גן יבנה ועוד.

ניר גלבוע, מנכ"ל ובעלים של צוות 3: "אנו גאים להשיק טכנולוגיה נוספת בשירות מערך האבטחה של צוות 3. החיבור בין הטכנולוגיה של Copterpix לבין צוות 3 נועד לתת מענה הולם ומכפיל כוח לרשויות המקומיות, למפעלים ולעסקים בהתמודדות עם אתגרי הפשיעה החקלאית והפלילית בתחומן. הטכנולוגיה החדשה מצטרפת לחידושים רבים בהן אנו עושים שימוש יום יומי לצד ההון האנושי והמקצועי בחברה".

רועי בן יהוד, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של צוות 3 ציין כי בנוסף הוצגה גם טכנולוגיית מוקד חירום של חברת Carbyne, המאפשרת למוקדנים לקבל בתוך שניות תמונת מצב על האירוע באמצעות חיבור וידאו וצ'אט ומיקום מדוייק של האדם שנמצא במצוקה. בנוסף, הוצגה טכנולוגיה חדשה, של חברת BuzzzTech, אשר נמצאת בשירות מערך הניקיון של צוות 3. הטכנולוגיה מאפשרת קבלת מידע רב במתחמי שירותים וחדרי ישיבות, כך שניתן לייעל את עבודת הניקיון ולהעלות את שביעות רצון הלקוחות. 

 

 

אולי יעניין אותך גם