מספנות ישראל תתחזק את מתקני חברת שברון בישראל

החברה חתמה על הסכם עם שברון לביצוע פרויקט תחזוקה למשך 16 חודשים על האסדות של שברון בלב הים ובמתקנים של החברה ביבשה
 

חברת מספנות ישראל הודיעה בחודש שעבר על הסכם שעשתה עם חברת שברון (Shevron) לביצוע פרויקט תחזוקה למשך 16 חודשים על האסדות של שברון בלב הים ובמתקנים של החברה ביבשה, כולל עבודות תיקון ציפויים. 

מנכ"ל מספנות ישראל, איתן צוקר, אמר: "אנו שמחים להיכנס לתחום פעילות חדש בתעשיית הגז הימי בישראל. זו הפעם הראשונה שנבצע עבודות תחזוקה על גבי פלטפורמות ייצור בהיקף ומשך זמן משמעותי. העבודה תתבצע בשיתוף פעולה עם חברה בריטית בעלת המומחיות הנדרשת שתסייע לנו בביצוע הפרויקט וביישום התכנית הכוללת הכשרה של עובדים ישראלים, מנהלי פרויקטים ומפקחי ציפוי ושילובם ההדרגתי בפרויקט."

לדברי מספנות ישראל החברה מספקת שירותי תמיכה, ייצור ותיקון לוגיסטיים עבור שברון וחברות שדות הנפט שלה מאז 2002, כולל ייצור מבני פלדה ימיים גדולים, שירותי בדיקה ותיקון צינורות ופרויקט מוצלח לייצור, צביעה, בדיקות והעמסה של מגשרים קשיחים לשדות תמר ונועה.
 

אולי יעניין אותך גם

ד״ר כפיר לוצאטו. צילום: מיכל לוצאטו, באדיבות קבוצת לוצאטו

״קניין רוחני בתחום הסייבר מהווה חזית מלחמתית לכל דבר״

בשיחה עם ישראל דיפנס מספק ד״ר כפיר לוצאטו, מבכירי עורכי הפטנטים בישראל, הצצה לעולם המרתק של פטנטים וקניין רוחני בכל הקשור לתעשייה הביטחונית ולתעשיית הסייבר במדינה: ״אם לא הגנו על הידע, איבדנו את המוצר״