אימקו תעשיות רכשה את חברת EMT 

המהלך נעשה במסגרת אסטרטגיית התרחבות של קבוצת אימקו, המציעה פתרונות מלאים מקצה-לקצה בתחומים הביטחוני והאזרחי, שכעת יכללו גם יכולת השמת רכיבים אלקטרונים על גבי כרטיסים
 

קבוצת אימקו הודיעה השבוע (שני) על רכישת חברת אי.אם.טי. טכנולוגיות ייצור אלקטרוניקה (EMT), העוסקת בתחום התכנון, הייצור ובדיקה של מעגלים אלקטרונים, תמורת 7 מיליון שקלים, מתוכם 4 מיליון ש"ח ישולמו במועד סגירת העסקה ו-3 מיליון ש"ח תלויי רווח עתידי.  

לדברי אימקו, הרכישה תואמת את אסטרטגיית החברה להוות One-Stop-Shop לפתרונות בתחום הביטחון וההגנה וכן בתחום הרפואי והאזרחי, כאשר בעזרת היכולת של חברת EMT לתכנון והרכבה של מעגלים אלקטרוניים תוכל כעת אימקו להציע ללקוחותיה פתרון מלא in-house, הכולל גם את תכנון הכרטיסים האלקטרוניים עצמם. 

אימקו תעשיות היא חברה ישראלית המפתחת, מתכננת, מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרים צבאיים בתחומי האלקטרוניקה, החשמל, האלקטרו-מכניקה והמכניקה, המיועדים בעיקר לשימוש צבאי ביבשה ובאוויר. אי.אם.טי טכנולוגיית ייצור אלקטרוניקה היא חברה ישראלית המתמחה בייצור והלחמת רכיבים אלקטרוניים, ומספקת מגוון פתרונות Turn-Key בתחום הרכבה ואינטגרציה של מוצרים אלקטרונים בקבלנות משנה.
 

אולי יעניין אותך גם