חברת SuperCom מודיעה על גיוס 5 מיליון דולר

החברה מתמחה בפיתוח ושיווק פתרונות זיהוי, ניטור ואבטחה אלקטרוניים. הגיוס ישמש לתמיכה בתהליך צמיחת החברה

נשיא ומנכ״ל סופרקום, אורדן טרבלסי. צילום: נתנאל טוביאס

חברת SuperCom המתמחה בפתרונות זיהוי, ניטור ואבטחה אלקטרוניים, הודיעה על גיוס 5 מיליון דולר. הגיוס ישמש לתמיכה בתהליך צמיחת החברה.

תמורת הגיוס של 5 מיליון דולר ברוטו, הוציאה סופרקום שטר חוב לא מאובטח לשנתיים למשקיע מוסדי. לשטר קופון שנתי של 5% וגידול מובנה ליתרת השטר ב 5% כל 6 חודשים, עבור כל חלק מהשטר שלא שולם לפני הפדיון. כל הקרן והריבית שנצברו נדרשים לשלם רק בתשלום אחד בפדיון, ולחברה הזכות לשלם מראש כל חלק מהשטר בכל עת ללא קנס לפני התשלום. בנוסף, קיימת אפשרות, בכל עת לאחר 12 חודשים לשלם את כל השטר או חלקו באמצעות מניותיו הרגילות, בכפוף לתנאים מסוימים.

 "אנו שמחים שגייסנו את ההון הזה, שיתמוך בתהליך הצמיחה של סופרקום. בעקבות זכיות רבות במכרזים ממשלתיים, טכנולוגיה חדשנית אשר מציגה ביצועים מצוינים, ובעקבות הצורך ההולך והגובר של מדינות להשתמש בטכנולוגיות ניטור אלקטרוניות ואבטחת מידע, ניצבה בפנינו הזדמנות להגדיל עוד יותר את נתח השוק שלנו", הגיב נשיא ומנכ"ל סופרקום, אורדן טרבלסי.

 "אנו מאמינים כי הישארות בחזית החדשנות הטכנולוגית היא חיונית, כמו גם המשך הגדלת דריסת הרגל שלנו במדינות העולם. המימון יעזור לנו בהטמעת פרויקטים חדשים, תוך תמיכה והשקעה בצמיחה המתמדת של סופרקום. יתר על כן, אנו מתכננים להמשיך ולהשקיע במחקר ופיתוח, כמו גם במכירות ושיווק על מנת להגיע ליותר לקוחות, תוך מתן שירות וניהול פרויקטים יוצאי דופן ללקוחות קיימים. ובתמורה לכך, אנו מצפים לא רק לשמר אלא להגדיל את ההכנסות המחזוריות והרווח הגולמי של החברה".

אולי יעניין אותך גם

מרוקו מצטיידת באוניות איטלקיות

By U.S. Navy photo by Mass Communication Specialist 2nd Class Scott Swofford - This image was released by the United States Navy with the ID 180425-N-GC347-1193 

מרוקו מצטיידת באוניות איטלקיות

הצי המרוקאי מפעיל אוניות דומות ל- FREMM ול- Bergamini אך מדגם צרפתי. צי זה, בו משרתים כ- 7,800 חיילים (בהם כ- 1500 חיילי מארינס) הוא אחד מהציים הגדולים ביותר במזרח התיכון