צל״ש הרמטכ״ל הוענק ליחידה באגף המודיעין

זאת בזכות פעילות יוצאת דופן ופורצת גבולות, במהלכה הפגינה היחידה תעוזה, חדשנות וחתירה למגע שהובילו להישגים חשובים עבור צה״ל ותרמו לביטחון המדינה

מוקדם יותר השבוע העניק ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ציון לשבח ליחידה באגף המודיעין על פעילות יוצאת דופן ופורצת גבולות. במהלך הפעילות היחידה הפגינה תעוזה, חדשנות וחתירה למגע שהובילו להישגים חשובים עבור צה״ל ותרמו לביטחון המדינה. בהמשך הטקס הוענק ציון לשבח אישי לסא״ל מ׳, אשר פיקד על פעילות זו, על תפקודו יוצא הדופן.

מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי: ״הפעולות והמשימות להן נדרשת היחידה דורשות הפגנת אומץ, נחישות, תעוזה וחדשנות - בפעילות הזו הפגנתם את כל הערכים האלה בדיוק ובצורה יוצאת דופן. מדינת ישראל הוקמה בזכות אנשים נחושים שעשו דברים בלתי אפשריים, אנשים כמוכם. כמוהם, גם לכם יש מקום בהיסטוריה של העם הזה, בהבאת הישגים בקנה מידה לאומי שתורמים לביטחון המדינה״. 

מדברי ראש אגף המודיעין, אלוף תמיר הימן: ״בכל פעם שאני פוגש את עבודתכם אתם מפגינים מקצועיות, ירידה לפרטים הקטנים ביותר וחתירה למצוינות. פעילות זו שלכם תרמה לביטחון המדינה, וחיזקה את חוסנו של צה״ל. גאה בכם ומצדיע לכם על פועלכם״.

אולי יעניין אותך גם