כתב אישום: תושבי תל שבע ולקיה ניסו לפרוץ לבסיס מחנה נתן

שלושה מן הנאשמים, כשהם עוטים מסיכות ומצוידים בפנסים, עיקמו חלק מגדר הפח שסבבה את הבסיס ויצרו בה פרצה, נכנסו לתוך שטח הבסיס, וצעדו לעבר מחסן ובו אמצעי לחימה וחלקי נשק שונים

אילוסטרציה. צילום: משטרת ישראל

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית משפט השלום בב"ש כתב אישום נגד 4 נאשמים מתל שבע ולקיה, המייחס להם ביצוע עבירה של כניסה למקום צבאי. נאשם 2 מואשם בנוסף בעבירה של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ערן צברי, הנאשמים- אמין אלאעסם (23), מנם  אלאעסם (26), פאדל אלעביד (30) ומוחמד אלאסוואד (41) סיכמו להתפרץ בצוותא חדא לבסיס צבאי נתן. ביום 13.6.21 בשעות הערב, הגיעו הנאשמים במיניבוס סמוך לבסיס, עצרו את המיניבוס במקום המרוחק משער הכניסה בסמיכות לגדר.

שלושה מן הנאשמים, כשהם עוטים מסיכות ומצוידים בפנסים, עיקמו חלק מגדר הפח שסבבה את הבסיס ויצרו בה פרצה, נכנסו לתוך שטח הבסיס, וצעדו לעבר מחסן ובו אמצעי לחימה וחלקי נשק שונים. הנאשם הרביעי נשאר ברכב במושב הנהג. בשלב מסוים, כח יס"מ של משטרת ישראל, אשר היה במקום, הבחין בנאשמים וצעק לעברם לעצור.  הנאשמים רצו לכיוונים שונים, עד אשר נעצרו על ידי שוטרי יס"מ.

בעת ששוטר מנע מנאשם 2  להימלט מהמקום, תקף אותו הנאשם במכות ובאגרופים וגרם לו לחבלות. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

אולי יעניין אותך גם

By Sonaz - Own work, CC BY-SA 2.0 de, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=851723

דיווח: אלביט תשדרג מערכות לחימה של טנקים ונגמ"שים בצבא צ'ילה

אלביט מערכות נבחרה לשדרג את מערכת בקרת הירי של טנק הליאופרד בעוד חברת OIP מערכות יבשה (חברת-בת של אלביט) תחדש את מערכות התצפית והכיוון של נגמ"ש מארדר