גילת תספק שירותי תקשורת לוויינית לצבאות באמריקה הלטינית

החברה תספק פתרונות לפלטפורמות קבועות, אוויריות, ימיות וניידות באמצעות השותף המקומי שלה, חברת האינטגרציה הביטחונית ניוסט (Newsat)
 

תמונה: www.gilat.com

גילת רשתות לווייניות, ספקית ישראלית של שירותי תקשורת לוויינית, הודיעה בשבוע שעבר כי זכתה במספר חוזים עבור צבאות באמריקה הלטינית. החברה תספק פתרונות לפלטפורמות קבועות, אוויריות, ימיות וניידות באמצעות השותף המקומי שלה, חברת האינטגרציה הביטחונית ניוסט (Newsat).

גילת היא ספקית one-stop-shop עולמית לטכנולוגיית תקשורת לוויינית ביטחונית הכוללת את פלטפורמת SyEdge II-c של גילת, מודמים ומסופי אנטנות. לדברי החברה, היא מספקת פתרונות תקשורת קבועים וניידים רבים באמריקה הלטינית לתמיכה בצרכי הפיקוד הכללי, הצבא, חיל הים וחיל האוויר ובכך מספקת את הביטחון הנדרש לפעולות מיוחדות וקריטיות.

יוזכר כי ישראלדיפנס דיווח לפני מספר ימים כי גילת הודיעה כי תספק ציוד תקשורת לווייני לגורם צבאי אך לא ציינה האם מדובר בלקוח ישראלי או זר.
 

אולי יעניין אותך גם

ראש ה-BND לשעבר, ד"ר אוגוסט הנינג. קרדיט: WHEN

יומינט לכולם: ראש המוסד וראש הביון הגרמני לשעבר חוברים לגלות איומים פנימיים בתחום הסייבר

ראש ה-BND לשעבר, ד"ר אוגוסט הנינג מצטרף לדני יתום, ראש המוסד לשעבר בחברת WHEN. החברה השיקה לאחרונה מערכת חדשה בשם OTOGRAPH, המאפשרת למנהלים לזהות ולנטר התנהגות חשודה ברשתות הארגוניות