מתקפת סייבר על חברת עיבוד הבשר הגדולה בעולם

מערכות המידע של סניפי צפון אמריקה ואוסטרליה של JBS הברזילאית הותקפו בסוף השבוע האחרון. בעקבות כך, הושבתה הפעילות בחלק ממדינות אוסטרליה. הנזק בארה״ב יתברר רק היום

מפעל הבשר של JVS במינסוטה, ארכיון. צילום: REUTERS/Bing Guan

מתקפת סייבר על חברת עיבוד הבשר הגדולה בעולם: מערכות המידע של סניפי צפון אמריקה ואוסטרליה של JBS הברזילאית הותקפו בסוף השבוע האחרון. בעקבות כך, הושבתה הפעילות בחלק ממדינות אוסטרליה, ועדיין אין צפי לחזרתה. כרגע לא ידוע מי עומד מאחורי המתקפה.

״ביום א׳, ה-30 במאי, קבעה JBS USA כי נפלה קורבן למתקפת סייבר מאורגנת, המשפיעה על חלק מהשרתים התומכים במערכות ה-IT של הפעילות בצפון אמריקה ואוסטרליה. פתרון האירוע ייקח עוד זמן, מה שעלול אולי לעכב עסקאות מסוימות עם לקוחות וספקים״, כך הודיעה החברה אתמול (ב׳).

אתמול ציינה ארה״ב את יום הזיכרון (Memorial Day), יום שבתון שהתחבר לסוף השבוע, ועל כן רק היום ניתן יהיה לבחון את השפעות המתקפה על הפעילות במדינה.  

אולי יעניין אותך גם

קרדיט: דוברות משרד התקשורת

דעה | שר התקשורת החדש-ישן עדיין תלוי בבזק - ועושה הכל לשמר אותה כמונופול תקשורת 

מתווה הסיבים שקידם הנדל אמנם האיץ את פריסת הסיבים - אך בעיקר מצד בזק. זו צפויה להשיג מחדש מונופול בעולם התשתיות עם 90 אחוזי פריסה. שרי תקשורת מתחלפים, תשתיות משתדרגות, אבל עולם כמנהגו נוהג. מתווה עם כרוניקה של סוף ידוע מראש