תעשייה אווירית תקים אקדמיה לסייבר ברפובליקת סרפסקה

״המטרה שלנו היא שבנג'ה לוקה וסרפסקה יהפכו למרכז אבטחת סייבר ותעשיית IT״, אמר השר לפיתוח מדעי וטכנולוגי, החברה להשכלה גבוהה ומידע של סרפסקה

תעשייה אווירית, באמצעות חטיבת אלתא של התעשייה האווירית, חתמה על מזכר הבנות עם ממשלת רפובליקת סרפסקה, במטרה להקים אקדמיה לסייבר שתכשיר ותצייד סטודנטים לרכישת ידע ומיומנויות בתחום אבטחת הסייבר.

הטקס נערך במעמד השר לפיתוח מדעי וטכנולוגי, החברה להשכלה גבוהה ומידע של הרפובליקה סרפסקה, שרן ראז'ביץ' ומנהל השיווק ופיתוח עסקי באלתא, רועי שפושניק. 

״המטרה שלנו היא שבנג'ה לוקה וסרפסקה יהפכו למרכז אבטחת סייבר ותעשיית IT. לצורך כך אנו מתכננים לארגן ולהקים אקדמיה לסייבר בשיתוף פעולה עם שותפים ישראלים״, אמר השר ראז'ביץ' והדגיש את העובדה שלמדינת ישראל יש מוניטין בתחום הסייבר.

אם הכל יתנהל בהתאם לתוכנית בנוגע להקמת האקדמיה לסייבר, המאמן של תעשייה אווירית יתחיל לעבוד בסרפסקה עד האביב של השנה הבאה.

 

אולי יעניין אותך גם

הקרב על נשיאות איראן: אחמדיניג׳אד מלכלך על המודיעין האיראני

מדוע אחמדיניג'אד מלכלך על המודיעין האיראני? ובכן, כי חסמו את דרכו להבחר פעם נוספת כנשיא איראן. ד״ר רז צימט, מומחה לפוליטיקה איראנית: ״אחמדיניג'אד פותח את הפה על המשטר מאז 2013. מהימנות דבריו מוטלת בספק״